سامانه بارشی جدید در راه اصفهان/ هوا گرم تر می شود

سامانه بارشی جدید در راه اصفهان/ هوا گرم تر می شود

آفتاب نیوز :

نوید حاجی بابایی با اشاره به فعالیت موج های ضعیف و ناپایدار طی امروز و فردا شنبه در ارتفاعات نیمه شرقی و جنوبی استان، اظهار داشت: شرایط جوی در بیشتر مناطق طی 24 ساعت آینده همچنان به صورت رشد ابر، گاهی وزش تندباد موقتی و در مناطق مستعد شرقی بارش رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه از روز یکشنبه 9 اردیبهشت تا بعدازظهر سه شنبه جوی پایدار در استان حاکم خواهد بود، خاطرنشان کرد: از بعدازظهر سه شنبه 11 اردیبهشت تا پایان هفته پیش رو سامانه فعال بارشی جدیدی در استان اصفهان خواهم داشت که از سمت مناطق غرب و جنوب فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه بیشینه دما طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق بین یک تا سه درجه سلسیوس افزایش دارد، گفت: بیشینه دمای هوای کلان شهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 25 درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به 11 درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.

به گفته وی، بادرود با بیشینه دمای 29 درجه سلسیوس بالای صفر و شاهین شهر و میمه با کمینه دمای یک درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامانه بارشی جدید در راه اصفهان/ هوا گرم تر می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامانه بارشی جدید در راه اصفهان/ هوا گرم تر می شود"، کلیک کنید.