رضایت نامه بیرانوند صادر نمی شود

رضایت نامه بیرانوند صادر نمی شود

آفتاب نیوز :

علیرضا بیرانوند که پیش از این تجربه حضور در دو باشگاه اروپایی را در کارنامه داشته، اکنون با پیشنهاد جدیدی مواجه شده است.

باشگاه آدانا اسپور که در سوپرلیگ ترکیه حضور دارد، با ارایه پیشنهادی رسمی خواهان جذب شماره یک تیم ملی از پرسپولیس شده و قرار است این موضوع امروز در این باشگاه مورد بررسی قرار گیرد.

بعد از اتفاقات اول فصل، بیرانوند در توافق مجدد با مدیران باشگاه قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد. البته در قرارداد بیرانوند بندی برای پیشنهاد خارجی نیز وجود دارد.

با این حال در شرایط کنونی که این تیم هنوز نتوانسته در برخی پست ها نیز ضعف های خود را پوشش دهد، نسبت به صدور رضایت نامه بیرانوند با مبلغ توافقی در قرارداد نیز موافقت کند.

پرسپولیس در پست دروازه حتی گلر دوم مطمینی نیز در اختیار ندارد تا این موضوع باعث شود تا انتقال بیرانوند به سوپرلیگ ترکیه نیز در حد مذاکره باقی بماند و طرفین برای همکاری دوباره حداقل تا پایان فصل به نتیجه برسند.

با این حال باید دید در جلسه ای که قرار است در این خصوص برگزار شود، طرفین چه بحثی را دنبال خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضایت نامه بیرانوند صادر نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضایت نامه بیرانوند صادر نمی شود"، کلیک کنید.