ربیعی: بازیکنان مان کمی سنگین بودند/ دچار بدشانسی شده ایم

ربیعی: بازیکنان مان کمی سنگین بودند/ دچار بدشانسی شده ایم

سرمربی ذوب آهن می گوید بدشانس بودند که چند مصدوم دادند و حالا باید به دنبال جایگزین آن ها باشند.

به گزارش ایندکس ایران، محمد ربیعی، سرمربی ذوب آهن پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل آکادمی کیا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار کرد: جا دارد تیم آکادمی کیا را تحسین کنم. به آقای مهدوی کیا و همه کسانی که این تیم را جمع و جور کردند خسته نباشید می گویم. آن ها خوب ظاهر شدند. چند هفته پیش یکی از بازیکنان این تیم را می خواستیم و نگاه خوبی به این تیم داریم. به بچه های خودمان هم خسته نباشید می گویم. جام حذفی شرایط خودش را دارد. من این دوره ها را سپری کردم و می دانم کسانی که در لیگ های پایین تر هستند بسیار انگیزه دارند.

او ادامه داد: مشخصا این بازی برای ما یک قسمت خوب داشت. ما بازی دوستانه کمی داشتیم و معلوم بود بازیکنان مان کمی سنگین بودند. امیدوارم هرچه سریع تر به شرایط ایده آلمان نزدیک شویم. امیدوارم نیم فصل دوم خوبی داشته باشیم.

سرمربی ذوب آهن درباره مصدومان تیمش گفت: ما دچار بدشانسی هایی هم شده ایم. باید در فصل نقل و انتقالات پر رنگ تر عمل کنیم. ما نادر محمدی، آرش قادری و سبحان خاقانی را از دست دادیم. دو بازیکن مان هم سرباز شدند. از دیگر بازیکنان جدا شده هم تشکر می کنم. هم چنین بودجه مصوبی برای خرید بازیکن نداریم. مجبور شدیم سه بازیکن را هم همین طور بدون تعیین بودجه جذب کنیم و تلاش می کنیم در ادامه به دنبال پر کردن جای بازیکنان باشیم. ما باید تیم را تکمیل کنیم. از کلیه مسیولان تشکر می کنیم. سختی های زیادی داریم اما می دانیم با تعامل می توانیم از این گلوگاه مشکلات رد شویم.

او درباره جذب بازیکنان جدید برای تیمش عنوان کرد: ارشیا سرشوق از باشگاه سپاهان به ما اضافه شده است. یک بازیکن گرجستانی را هم جذب کردیم که پس از تست پزشکی قرارداد او بسته خواهد شد. درباره شیمبا هم باشگاه ما با وکیل و مدیر برنامه او تماس گرفت و آن ها هم اعلام کردند فسخ کرده است. طبق آخرین تماس با مدیران باشگاه این است که هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم. اگر مشکلی نباشد، استقبال می کنم. اولویت ما جذب بازیکن در خط دفاع است. امیدوارم بتوانیم در مدت زمان باقی مانده ترکیب خود را کامل کنیم.

ربیعی درباره عملکرد تیم ملی گفت: باید به کادرفنی تیم ملی خسته نباشید بگوییم. باید ذهنیت مثبتی نسبت به عملکرد این تیم داشته باشیم. شاید در زمان دیگر تحلیل فنی بیش تری بتوانیم انجام دهیم. شاید موفقیت دیگری با تیم ملی به دست آوریم.

او درباره عملکرد داوری در این دیدار عنوان کرد: به نظرم داوری هم خوب نبود. آقای مهدوی کیا هم گفت صحنه ای اتفاق نیفتاد. امیدوارم تجربه خوبی برای داور شده باشد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ربیعی: بازیکنان مان کمی سنگین بودند/ دچار بدشانسی شده ایم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ربیعی: بازیکنان مان کمی سنگین بودند/ دچار بدشانسی شده ایم"، کلیک کنید.