دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد رودهن با خانواده شهید

دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد رودهن با خانواده شهید

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به همراه هییت رییسه این واحد دانشگاهی با حضور در منزل شهید قربان علی حسینی دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، فریده دوکانه ای فرد رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به همراه هییت رییسه این واحد دانشگاهی با حضور در منزل شهید  قربان علی حسینی با قدرانی از تلاش همسر این شهید به دلیل سال ها مراقبت از این شهید والا مقام که از جانبازان جنگ تحمیلی بود، اظهار کرد: خانواده شهدا میراثی گران بها و الگو برای جامعه دانشگاهی هستند؛ بنابراین دیدار و خدمت به خانواده شهیدان افتخار بزرگی است.

وی افزود: آسایش، آرامش و امنیت ایران اسلامی مدیون جان فشانی ها و سلحشوری های رزمندگان و شهدای دفاع مقدس است و همسران شهدا به واسطه نقشی که در تربیت فرزندان خود داشته اند سرمایه ای ارزشمند برای نظام اسلامی بوده که باید به درستی نقش و جایگاه آنان تبیین شود.

به گزارش ایندکس ایران، شهید قربانعلی حسینی پس از سال ها تحمل درد ناشی از جراحات جنگی، در فرودین ماه سال 1403 به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد رودهن با خانواده شهید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد رودهن با خانواده شهید"، کلیک کنید.