دو واکنش رسانه ای به حماسه یک ملت بزرگ

دو واکنش رسانه ای به حماسه یک ملت بزرگ

در سینه تاریخ ثبت شد که شبه رسانه هایی لوده و ذوق زده از جان باختن چند خدمتگزار صادق، هنگامی که عظمت حضور ملت ایران در کف میدان -از تبریز تا قم و از آنجا تا امّ القرای جهان اسلام- را دیدند، دچار حیرت و خفگی عمیق شدند.

به گزارش ایندکس ایران، محمد ایمانی در یادداشتی در تلگرام نوشت: امروز سیل چند میلیونی جمعیت تشییع کننده، در مسیر میدان فردوسی تا میدان انقلاب و میدان آزادی محدود نماند و از شدت ازدحام، به خیابان های اطراف سرریز شد. شبکه های بزرگ جهانی، به اعتبار اهمیت و گستردگی و کم نظیر بودن خبر، موفق شدند گوشه هایی از این اقیانوس جمعیت را به تصویر بکشند و از نگاه حرفه ای، از بازتاب خبری بزرگ جا نمانند؛ خبری که از تکرار حماسه تشییع سردار سلیمانی حکایت می کرد. 

در این میان، چقدر کوچک و ناچیزند شبکه ها و کانال هایی که از شدت تنگ نظری و عصبانیت از ملت بزرگ ایران، نتوانستند بزرگی این حماسه را ولو با چند قاب کوچک و بسته بازتاب دهند و از روایت ماجرا جا ماندند. این حقارت شخصیت، در برابر بزرگی حماسه ملت ایران، به هیچ شمرده خواهد شد.
در عین حال، در سینه تاریخ ثبت شد که شبه رسانه هایی لوده و ذوق زده از جان باختن چند خدمتگزار صادق، هنگامی که عظمت حضور ملت ایران در کف میدان -از تبریز تا قم و از آنجا تا امّ القرای جهان اسلام- را دیدند، دچار حیرت و خفگی عمیق شدند.

صهیونیست ها چند روز بود آرزو اندیشی و خیال پردازی می کردند؛ مبنی بر این که جمهوری اسلامی ایران با شهادت سید ابراهیم رییسی، از تحولات مهم منطقه جا خواهد ماند یا از مواضع دوران ساز خود عقب نشینی خواهد کرد.
اما امروز رهبر معظم انقلاب، تیر خلاص را به آرزوهای اشغالگران صهیونیست زد، آنجا که در دیدار آقای اسماعیل هنیه (رییس دفتر سیاسی جنبش حماس)، با متانت و قاطعیت تمام فرمود:
چه کسی باور می کرد روزی در دانشگاه های آمریکا به نفع فلسطین شعار داده و پرچم فلسطین برافراشته شود و چه کسی باور می کرد که روزی در ژاپن و در تظاهرات به نفع فلسطین، به زبان فارسی شعار «مرگ بر اسراییل» سر داده شود.
در آینده نیز ممکن است در مورد قضیه فلسطین حوادثی اتفاق بیفتد که امروز باور کردنی نیستند.
(با اشاره به آیات قرآنی  درباره تحقق دو وعده خداوند به مادر حضرت موسی/ ع) اکنون نیز وعده اول خداوند درباره مردم فلسطین محقق شده و آن، همان غلبه مردم غزه که گروهی کوچک هستند در مقابل گروه بزرگ و قدرتمند آمریکا، ناتو، انگلیس و برخی کشورهای دیگر است.
بر همین اساس وعده دوم، یعنی محو رژیم صهیونیستی نیز قابل تحقق است و به لطف الهی آن روزی که فلسطین از «نهر» تا «بحر» تشکیل شود، فرا خواهد رسید.
این، وقار و ابهت مقتدایی است که این روزها بار سنگین شهادت رییس جمهور مکتبی و و زیر کاردان امور خارجه بر سینه او سنگینی می کند. انشاء الله ادعیه زاکیه و عنایات و هدایت های حضرت ولی عصر (عج) پشت و پناه نایبش، سید علی خامنه ای است.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو واکنش رسانه ای به حماسه یک ملت بزرگ" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو واکنش رسانه ای به حماسه یک ملت بزرگ"، کلیک کنید.