دعوا بر سر زن صیغه ای با قتل به وسیله کلت تمام شد/ نمی دانم چطور گلوله ها به او خورد

دعوا بر سر زن صیغه ای با قتل به وسیله کلت تمام شد/ نمی دانم چطور گلوله ها به او خورد

به گزارش ایندکس ایران، در ادامه کادر درمان وی را به داخل بیمارستان منتقل کردند از آنجا که این فرد با چند گلوله مجروح شده بود و خونریزی شدیدی داشت بلافاصله به اتاق عمل فرستاده شد اما ساعتی بعد تسلیم مرگ شد.

روزنامه ایران نوشت:پس از مرگ این جوان و گزارش آن به پلیس ماموران با حضور در بیمارستان تحقیقات خود را برای شناسایی عامل جنایت آغاز کردند و جسد به دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
در بررسی های اولیه مشخص شد که مقتول به نام بابک 40 ساله با 3 گلوله از پا در آمده است. بعد از آن پلیس دوربین های مداربسته اطراف بیمارستان را مورد بازبینی قرار داد و معلوم شد که یک زن با خودروی پژو 405 مقابل بیمارستان توقف کرده و پیکر خونین بابک را همانجا رها کرده و سپس از محل گریخته است.
استعلام پلاک خودرو سبب شد تا راننده آن که زنی 30 ساله به نام مریم بود شناسایی و بلافاصله بازداشت شود.
وی بعد از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی های اولیه به ماموران گفت: چند سالی صیغه مرد جوانی به نام سعید بودم و بعد از آن به خاطر اختلافاتی که داشتیم دیگر صیغه ام را تمدید نکردم و رابطه مان تمام شد. چند ماه بعد از جدایی هم با بابک آشنا شدم. روز حادثه به میهمانی او در یکی از باغ های قرچک رفتم. اما یک ساعت بعد سعید به یکباره وارد باغ شد و با اسلحه چند گلوله به بابک شلیک و فرار کرد. من هم با اینکه خیلی ترسیده بودم بابک را به داخل ماشینم انداختم و او را به بیمارستان رساندم تا شاید بتوانم او را از مرگ نجات دهم. اما از آنجایی که نگران بودم پای من هم در پرونده باز شود پس از این که او را جلوی بیمارستان پیاده کردم و خیالم راحت شد که کادر درمانی او را دیده اند به سرعت از آنجا رفتم.
با اظهارات مریم ،سعید 45 ساله ردیابی و بازداشت شد و به قتل بابک اعتراف کرد.
با اعتراف متهم و تکمیل تحقیقات، پرونده برای رسیدگی به شعبه 10 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در دادگاه چه گذشت
در ابتدای جلسه مادر و دختر نوجوان مقتول برای قاتل درخواست قصاص کردند.
سپس متهم به جایگاه رفت و با پذیرش اتهام قتل عمد به قضات گفت: مریم را از 13 سال قبل می شناسم و به او علاقه داشتم او همسر صیغه ای من بود و باهم زندگی می کردیم هربار مدت صیغه تمام می شد آن را تمدید می کردیم تا اینکه 3 ماه قبل از این ماجرا وقتی مدت صیغه نامه تمام شد گفتم دوباره تمدید کنیم اما احساس کردم او دیگر تمایلی به زندگی با من ندارد. از آنجا که او را دوست داشتم پیگیر ماجرا شدم و روز حادثه دیدم با ظاهری آرایش کرده از خانه خارج شد. من او را تعقیب کردم و دیدم وارد باغی در قرچک ورامین شد. از دیوار به داخل باغ پریدم و با مرد جوانی روبه رو شدم و فهمیدم او با مریم دوست شده است. همان موقع اعتراض کردم و عصبانی شدم که او با قمه به من حمله کرد و من هم اسلحه را از کمرم بیرون کشیدم تا او را بترسانم اما بابک بدون توجه به اسلحه ای که در دست داشتم به من حمله کرد تا من را بزند و من به ناچار چند گلوله شلیک کردم که ظاهراً گلوله ها به قفسه سینه و پای او خورده بود. من آن روز گلوله ها را طوری شلیک کردم که فقط بترسد و عقب نشینی کند و بگذارد من مریم را با خودم ببرم اما نمی دانم چطور گلوله ها به او خورد. حالا هم پشیمانم و از اولیای دم می خواهم تا من را ببخشند.
با پایان اظهارات متهم، قضات برای صدور رای وارد شور شدند.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوا بر سر زن صیغه ای با قتل به وسیله کلت تمام شد/ نمی دانم چطور گلوله ها به او خورد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوا بر سر زن صیغه ای با قتل به وسیله کلت تمام شد/ نمی دانم چطور گلوله ها به او خورد"، کلیک کنید.