در تاریخ ثبت شد/ صعود بزرگ یاران گولسیانی با شکست رونالدو و دوستان

در تاریخ ثبت شد/ صعود بزرگ یاران گولسیانی با شکست رونالدو و دوستان

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ دو دیدار پایانی مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ برگزار شد و گرجستان دست به کار بزرگی زد و توانست با نتیجه ۲ بر صفر پرتغال را شکست دهد و با قرار گرفتن در رده سوم، به دور حذفی یورو ۲۰۲۴ صعود کند. با این نتیجه گرجستان ۴ امتیازی شد و توانست در بین تیم‌های سوم برتر، جای مجارستان را بگیرد و حریف اسپانیا در یک هشتم نهایی شود.

در این دیدار کوارتسخلیا و گئورگ میکائوتادزه برای گرجستان گلزنی کردند.

در دیگر دیدار گروه F ترکیه و جمهوری چک برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هم جمهوری چک با ۲ امتیاز و قرار گرفتن در رده چهارم از گردونه رقابت‌ها کنار رود و هم ترکیه به مصاف اتریش رود.

در این دیدار که جمهوری چک از دقیقه ۲۰ با اخراج باراک ۱۰ نفره شده بود، چالهان‌اوغلو برای ترکیه گلزنی کرد و توماس سوچک تک گل جهموری چک را به ثمر رساند.

در جدول، پرتغال با ۶ امتیاز صدرنشین شد و ترکیه با ۴ امتیاز و با توجه به نتیجه بهتر در بازی رو در رو با گرجستان در رده دوم قرار گرفت. گرجستان نیز با ۴ امتیاز سوم شد و جمهوری چک در قعر جدول ایستاد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در تاریخ ثبت شد/ صعود بزرگ یاران گولسیانی با شکست رونالدو و دوستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در تاریخ ثبت شد/ صعود بزرگ یاران گولسیانی با شکست رونالدو و دوستان"، کلیک کنید.