درمان گیاهی ریزش مو

درمان گیاهی ریزش مو

آفتاب نیوز :

چای سبز در برگیرنده مقادیر زیادی از آنتی اکسیدان ها و نیز آنزیم ها، اسید های امینه و مواد شیمیایی گیاهی همچون پلی فنول هاست. چای سبز شامل ویتامین B، فولات، منگنز، پتاسیم، منیزیم و کافیین است. این گیاه در برگیرنده آنتی اکسیدان های فراوانی است که رشد مو ها را بیشتر می کند. اپی گالوکاتچین گالات مهمترین ترکیب چای سبز است که در حدود %11آن را تشکیل می دهد اپی گالو کاتچین دارای نقش های متعددی است که با تاثیر بر روی آنزیم 2آ لفا ردوکتاز از ریزش ارثی مو پیشگیری می کند.

باعث بر طرف کردن ضایعات Psoriform و نیز هپیراکراتوز بافتی و نهایتاً چربی سرمی شود. کاتچین موجود در آن خاصیت مهارکنندگی 5 آلفا ردوکتاز را دارد که DHT را مسدود می سازد. DHT یکی از علل کلیدی ریزش مو محسوب می شود. این ماده می تواند رشد مو های جدید را ترویج کند و از بروز مشکلات رایجی همچون شوره و پوست سر خشک پیشگیری نماید. تحقیقات علمی نشان می دهد این ترکیب دارای خواص بسیار با ارزش برای درمان ریزش مو است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درمان گیاهی ریزش مو" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درمان گیاهی ریزش مو"، کلیک کنید.