دبیر: در المپیک یک طلا بگیریم هنر کرده ایم

دبیر: در المپیک یک طلا بگیریم هنر کرده ایم

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ علیرضا دبیر صبح سه شنبه در حاشیه آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران سال 1402 در جمع خبرنگاران بیان کرد: بعد از چند ماه این مراسم برگزار شد و اتفاق بزرگی برای ورزشکاران بود و می توانند جوایز خود را بگیرند و به زخم زندگی شان بزنند.

دبیر در مورد درخواست کشتی از رییس جمهور گفت: در این مساله دو بخش دارد. یک بخش به دیدگاه رییس جمهور و بخش دیگربه دیدگاه بدنه دولت و سیاسیون برمی گردد. آقای رییس جمهور با توجه به گرفتاری هایی که دارد به اندازه خودش به ورزش نگاه می کند اما کافی نیست. متاسفانه ورزش در دیدگاه سیاسیون جای خودش را پیدا نکرده است.

او افزود: از قدیم ابزاری نگاه می کردند. قول می دهم به ورزش خوب نگاه کنند، اثرات پر برکتی در جامعه دارد. آقای رییسی به ورزش مخصوصا کشتی لطف دارد. مهم این است بدنه دولت ورزش را در حد قرمزته، آبیته نبینند. واقعا ببیند جایگاه ورزش تا چه اندازه در جامعه اثرگذار است.

وی در مورد شرایط کشتی برای مدال آوری در المپیک گفت: در مورد المپیک واقعا یک طلا بگیریم کلاه خودمان را بالا می اندازیم. خیلی زور بزنیم یک طلا بگیریم هنر کرده ایم و کار خیلی سختی است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دبیر: در المپیک یک طلا بگیریم هنر کرده ایم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دبیر: در المپیک یک طلا بگیریم هنر کرده ایم"، کلیک کنید.