دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر ووشو مردان شد/پاس فراجا دوم و پارس جنوبی سوم

دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر ووشو مردان شد پاس فراجا دوم و پارس جنوبی سوم

تیم دانشگاه آزاد خراسان رضوی به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر ووشو کشور دست یافت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، مرحله پایانی رقابت های لیگ برتر ووشو مردان گرامیداشت سردار دل های شهید حاج قاسم سلیمانی، صبح امروز (جمعه 20 بهمن ماه 1402) به میزبانی آکادمی ملی ووشو تهران پیگیری شد.

بر همین اساس در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی تیم پاس فراجا موفق شد با نتیجه 10 بر 4 مقابل پارس جنوبی به برتری دست یابد و راهی دیدار پایانی شود. در دیگر دیدار این مرحله دانشگاه آزاد خراسان رضوی نیز با نتیجه 8 بر 6 مقابل هیات ووشو ماهشهر به برتری دست یافت و دومین فینالیست لیگ برتر ووشو نام گرفت.

در دیدار نهایی این پیکار ها دو تیم دانشگاه آزاد خراسان رضوی و پاس فراجا به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 11 بر 3مقابل حریف خود به برتری دست یافت و قهرمان رقابت های لیگ برتر ووشو شد. پاس فراجا هم با قبول شکست در این دیدار به عنوان دومی بسنده کرد.

همچنین در دیدار رده بندی دو تیم پارس جنوبی و هیات ووشو بندرماهشهر به مصاف هم رفتند و در رقابتی نزدیک، این تیم پارس جنوبی بود که با برتری 9 بر 8 مقابل حریفش به برتری دست یافت و صاحب سکوی سوم رقابت های لیگ برتر ووشو شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر ووشو مردان شد/پاس فراجا دوم و پارس جنوبی سوم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر ووشو مردان شد/پاس فراجا دوم و پارس جنوبی سوم"، کلیک کنید.