خودروهای صفر تولید داخل از فردا با مدل 1403 سند و پلاک می شود

رییس پلیس راهور فراجا گفت: از فردا آن دسته از خودروهای تولید داخل که از کارخانه ترخیص شود، با مدل سال 1403 سند زده و شماره گذاری می شود.

به گزارش ایندکس ایران، سردار تیمور حسینی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن درباره شماره گذاری خودروهای نوشماره گفت: ما هر سال به دو دلیل عمده که یکی برای حمایت از مصرف کننده و دوم برای حمایت از تولیدکننده در صنعت خودرو است، از حدود یک یا دو ماه قبل از سال بر اساس تولید خودرو، مدل جدید و در واقع سال آینده را برای خودروها اعمال م کنیم.

وی افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته از فردا 23 بهمن ماه، تولیدات خودروهای داخلی به مدل 1403 شماره و سند زده می شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن گفت: خوشحال هستیم که ما هم در پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا سهم کوچکی در این گردهمایی بزرگ ایفا می کنیم. مثل همیشه مردم ایران در یک فضای با نشاط و مملو از اتحاد و همدلی در سالروز انقلاب اسلامی حضور پر شور دارند.

وی با اشاره به ماموریت بزرگ پلیس راهور در این مراسم بزرگ گفت: ما هم خوشحالیم سهم کوچکی در این اجتماع بزرگ داریم و در کنار مردم هستیم. همکاران بنده از روزهای قبل نسبت به برنامه ریزی و تدوین طرح های مورد نیاز برای اجرای این ماموریت بزرگ در سراسر کشور حضور پررنگی داشته اند.

رییس پلیس راهور فراجا افزود: ماموران راهنمایی و رانندگی در مراسم 22 بهمن ماموریت خطیری را بر عهده دارند که ایجاد محدودیت ها، دسترسی ها، تسهیل برای تردد سایر شهروندان و مشخص کردن محل توقف وسایل نقلیه مختلف اعم از خودرو و موتورسیکلت ها از جمله آنها است که اگر این اقدامات نبود اجرای این مراسم با مسایل و مشکلاتی در حوزه ترافیک روبه رو می شد.

خودروهای صفر تولید داخل از فردا با مدل 1403 سند و پلاک می شود
سردار حسینی در راهپیمایی 22 بهمن
خودروهای صفر تولید داخل از فردا با مدل 1403 سند و پلاک می شود
سردار حسینی در راهپیمایی 22 بهمن

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروهای صفر تولید داخل از فردا با مدل 1403 سند و پلاک می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروهای صفر تولید داخل از فردا با مدل 1403 سند و پلاک می شود"، کلیک کنید.