خط و نشان مدافع سوئیس برای آلمان

خط و نشان مدافع سوئیس برای آلمان

مدافع تیم ملی فوتبال سوئیس پیش از دیدار با آلمان عنوان کرد تیمش توانایی شکست میزبان یورو را دارد.

به گزارش ایندکس ایران، دور سوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ از فردا یکشنبه ۳ تیر با برگزاری دو دیدار آغاز می‌شود تا پرونده گروه A بسته شود. در یکی از بازی‌ها دو تیم صعود کرده‌ی آلمان و سوئیس برای تعیین سرگروهی به مصاف هم می‌روند.

ریکاردو رودریگز مدافع تیم ملی فوتبال سوئیس پیش از دیدار با آلمان، گفت: بازی بسیار سختی مقابل یک تیم بسیار خوب با بازیکنان بزرگ خواهیم داشت. آلمانی‌ها خیلی خوب یورو را شروع کردند اما ما می‌توانیم آنها را شکست دهیم. بازی بسیار پرتنشی خواهد بود. آنها مطمئناً به دنبال کسب برد خواهند بود تا به‌عنوان تیم اول صعود کنند اما ما هم تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام می‌دهیم.

او در بخش بعدی با اشاره به میزبانی آلمان از یورو ۲۰۲۴، افزود: آلمان را دوست دارم. ورزشگاه‌ها و جوّ موجود در آن باعث جذب هر هوادار فوتبالی می‌شود. وقتی آلمان به عنوان میزبان مسابقات یورو انتخاب شد، خوشحال بودم. خوشحالم که اینجا هستیم.

فردا یکشنبه همچنین دو تیم مجارستان و اسکاتلند برای تعیین تیم سوم گروه با هم رقابت خواهند کرد.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خط و نشان مدافع سوئیس برای آلمان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خط و نشان مدافع سوئیس برای آلمان"، کلیک کنید.