خرید جدید استقلال تست پزشکی داد

خرید جدید استقلال تست پزشکی داد

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ بعد از قرار گرفتن نام میلاد فخرالدینی در لیست مازاد استقلال و جواد نکونام،مدیران این باشگاه با نظر نکونام اقدام به مذاکره با مهدی تیکدری مدافع راست فصل قبل گل گهر کردند. این بازیکن 27 ساله که سابقه بازی در تراکتور و همچنین دعوت به تیم ملی را هم در کارنامه دارد،با از چندبار مذاکره تلفنی با اعضای کادرفنی استقلال و مدیران این باشگاه،چند روز قبل راهی باشگاه استقلال شد و برای عقد قرارداد با آبی‌ها به توافق رسید.

به گزارش خبرورزشی، قرار بود همان روز قرارداد تیکدری با استقلال امضا شود ولی ابتدا قرار شد این بازیکن تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد و بعد از آن قرارداد بین طرفین امضا شود. صبح امروز تیکدری با حضور در ایفمارک تست‌های پزشکی مربوطه را پشت سر گذاشت و حالا منتظر جواب تست‌های پزشکی است تا بدون مشکل قراردادش را با استقلال امضا کند. طبق شنیده‌ها در صورتیکه جواب تست‌های پزشکی این بازیکن مشکلی نداشته باشد،قرارداد بین استقلال و تیکدری ظرف دو سه روز آینده امضا خواهد شد و باشگاه استقلال به صورت رسمی از سومین خرید خود رونمایی خواهند کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید جدید استقلال تست پزشکی داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید جدید استقلال تست پزشکی داد"، کلیک کنید.