خبر جدید درباره اجرای طرح کالابرگ الکترونیک

خبر جدید درباره اجرای طرح کالابرگ الکترونیک

آفتاب نیوز :

صولت مرتضوی در حاشیه مراسم گردهمایی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در جمع خبرنگاران گفت: در دولت سیزدهم اقدامات موثری جهت رفاه مردم انجام شده است که بخشی از آن نیز در صندوق بیمه اجتماعی انجام گرفته است. یکی از این اقدامات توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان است.

وی افزود: بر اساس گزارش های این صندوق، تقریباً معادل کل دوره تاسیس صندوق تا ابتدای دولت سیزدهم، به تعداد بیمه شدگان کشاورزان و روستاییان افزوده شده و اکنون یک میلیون و 36 هزار نفر بیمه شده جدید به این صندوق اضافه شده است.

وزیر تعاون بیان کرد: در بحث توجه به معیشت آحاد مختلف مردم خصوصاً اقشار کم درآمد 2 طرح جداگانه نیز انجام شده است که یکی پرداخت مستمری یا کمک هزینه معیشتی برای دهک های مختلف جامعه و نیز طرح حمایت از مادران شیرده و دارای فرزند شیرخوار است.

مرتضوی خاطرنشان کرد: در این دولت و در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان به طرح جوانی جمعیت نیز توجه ویژه ای شده است. اکنون در صندوق کشاورزان عشایر و روستاییان بالغ بر 500 هزار نفر از کسانی که تحت پوشش هستند را بانوان عشایر و روستاییان و کشاورزان تشکیل می دهند.

وی درباره ادامه دار شدن طرح کالابرگ الکترونیکی گفت: یکی از تاکیدات موکد رییس جمهور شهید ادامه پیدا کردن طرح کالابرگ الکترونیکی با بازطراحی جدید بود. تمام همکاران ما در دولت و سازمان برنامه به دنبال این هستند که طرح کالابرگ الکترونیکی ادامه پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر جدید درباره اجرای طرح کالابرگ الکترونیک" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر جدید درباره اجرای طرح کالابرگ الکترونیک"، کلیک کنید.