خبرهای جدید از انتخابات سلسله – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

خبرهای جدید از انتخابات سلسله - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

میلاد شرفی در گفت وگو با خبرنگار ایندکس ایران با اشاره به انتخابات پیش رو در شهرستان سلسله، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی را مردم ایجاد کردند، حکومت ما یک حکومت مردم سالاری دینی است و مردم نقش اساسی در آن ایفا می کنند.

وی عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات، سرنوشت کشور را تعیین می کند و انتخابات پیش رو یک انتخابات بسیار مهم است.

پیش بینی 85 شعبه اخذ رای در سلسله

فرماندار سلسله در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امسال برنامه ریزی ویژه ای از سوی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات پیش رو صورت گرفته است، افزود: در حال حاضر 31 کاندیدا در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

شرفی در شهرستان سلسله 85 شعبه اخذ رای را برای انتخابات پیش رو پیش بینی کرده ایم، گفت: جمعیت تقریبی شهرستان سلسله بیش از 82 هزار نفر است که از این تعداد 62 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

وی بیان داشت: از مجموع شعب اخذ رای در شهرستان سلسله، 63 شعبه مربوط به در شهر الشتر و بخش مرکزی و 22 شعبه دیگر نیز مربوط به بخش «فیروزآباد» و شهر «فیروزآباد» است.

فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه 33 شعبه ثابت اخذ رای را در شهر و بخش مرکزی الشتر خواهیم داشت، تصریح کرد: همچنین در الشتر 30 شعبه اخذ رای سیار را برای اخذ رای پیش بینی کرده ایم.

شرفی، عنوان کرد: همچنین در بخش «فیروزآباد» هفت شعبه اخذ رای ثابت و 15 شعبه اخذ رای سیار را در نظر گرفته ایم.

وی تاکید کرد: بیش از هزار نفر کار برگزاری انتخابات در شهرستان سلسله را بر عهده دارند.

در بحث سلامت انتخابات با کسی تعارفی نداریم

فرماندار سلسله در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تبلیغات کاندیداهای انتخابات اشاره کرد و گفت: مهم ترین وظیفه یک نماینده، بحث قانون گذاری است، انتظار این است که به کاندیداها به قانون انتخابات اشراف داشته باشند و به آن هم عمل کنند.

شرفی با تاکید بر اینکه اگر امروز شخصی قانون را خوب اجرا کرد می توانیم امیدوار باشیم که در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نماینده مردم قانون گذار خوبی هم باشد، عنوان کرد: در کنار این امر ما هم کمیته های مختلف پیشگیری از تخلفات انتخاباتی، رصد کاندیداها و… را پیش بینی کرده ایم.

وی با بیان اینکه ما در بحث سلامت انتخابات با کسی تعارفی نداریم، ادامه داد: در این راستا انتظار ما این است که کاندیداها قانون را در سطح بالای خودش عملیاتی کنند تا در فضای خوب و عدالت محور شاهد برگزاری انتخاباتی سالم باشیم.

فرماندار سلسله در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استفاده از افراد صالح، سالم و البته توانمند و متخصص در امر برگزاری انتخابات در شهرستان سلسله، بیان داشت: همه زیرساخت های لازم را برای برگزاری انتخابات در شهرستان پیش بینی کرده ایم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبرهای جدید از انتخابات سلسله – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبرهای جدید از انتخابات سلسله – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.