خاک بر سر ما با این فوتبالی که بازی می کنیم!

خاک بر سر ما با این فوتبالی که بازی می کنیم!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از شکست 3 بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، گفت: با توجه به بخشنامه فدراسیون فوتبال که ما را از مطرح کردن یکسری مسایل منع کرده، نمی توانم حرف بزنم اما یک خواهش دارم. ما در مورد مسایل داوری حرف نمی زنیم، اما اگر اتفاقی می افتد که یک تیم متضرر می شود فدراسیون فوتبال و کمیته داوران پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: یک صحنه روی گل اول اتفاق افتاد. ما اعتراضی نمی کنیم و از راه مطلوب فدراسیون فوتبال نامه می دهیم، ولی وقتی جلوی پرسپولیس یک بر صفر عقب می افتید با این بازیکنانی که دارد، مجبور هستید سازمان بازی را عوض کنید و جلو بیایید و آن وقت با بهترین بازیکنان آسیا مواجه می شوید. بچه ها امروز بازی خوبی انجام ندادند.

سرمربی صنعت نفت یادآور شد: تیم ما یک اشکال ویژه دارد و آن هم این است که تعدادی از بچه ها می دانند چه ضعیف بازی کنند و چه قوی، جایگزینی ندارند. من مربی ای نیستم که باخت را گردن کسی بیندازم اما مثلاً الان پیام پارسا ضعیف بازی می کند، چه کنیم؟ امیر پناهی سه بازی است که اشتباه می کند، چه کار باید کنیم، چاره چیست؟ اینها مشکل تیم است اما اصلاً ناامید نیستم. از فردا مجدداً به کارمان می پردازیم. تا روز آخر بازی با تراکتور مصمم به کارم ادامه می دهم و بعد از آن حرف های زیادی برای گفتن دارم.

کمالوند گفت: دلم نه برای خودم می سوزد نه بازیکنان؛ خاک عالم بر سر ما با این فوتبالی که بازی می کنیم. خاک بر سر ما با این فوتبالی که برای مردم آبادان بازی می کنیم. من فقط می توانم همین را بگویم. با تمام وجود شرمنده این مردم هستم.

وی درباره اینکه به نظرش چاره این وضعیت چیست؟ عنوان کرد: الان هیچ کاری نمی توان کرد. فقط باید این شش بازی را از لحاظ روحی و روانی بالا برد و به خدا توکل کنیم. امروز که زورمان به پرسپولیس نمی رسید، امکان دارد در بازی های بعد شرایط بهتر شود. باید در این بازی ها بجنگیم. الان فقط یک راه داریم همه با هم، فقط باید بجنگیم. اینکه کیفیت بچه ها کم است یا زیاد الان نمی شود کاری کرد. من تا آخرین لحظه می جنگم؛ خدا کند فقط تا بازی آخر سالم بمانیم. پا پس نمی کشم و تمام تلاشم را می کنم. از طرف همه از مردم عذرخواهی می کنم. ما شرمنده مردم هستیم. خاک عالم بر سر ما که در زمین خودمان اینطور بازی را واگذار کردیم.

سرمربی صنعت نفت در واکنش به این پرسش که تیمش قبل از گل اول پرسپولیس بازی بدی انجام نداد و این گل مشکوک چه بلای سر تیم او آورد؟ عنوان کرد: به خاطر اینکه فدراسیون فوتبال ممنوع کرده من حرفی نمی زنم؛ اما خواهش می کنم بازی را ببینند و اگر اتفاقی افتاده سریعاً واکنش نشان دهند.

«13 روز تا بازی بعد فاصله است و آیا تمرینات را تعطیل می کنید؟» کمالوند در پاسخ به این سوال گفت: خیر؛ از فردا، صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم. اشکالی ندارد؛ به جای کسی که اشتباه می کند هم من عذرخواهی می کنم.

وی در واکنش به این موضوع که با قانون جدید فدراسیون فوتبال سرمربیان نمی توانند درباره بازی صحبت کنند، یادآور شد: کاملاً درست می گویید. اجازه هیچ چیزی نداریم؛ نه بیانیه نه صحبت. سوال من این است که چرا اصلاً کنفرانس برگزار می کنیم؟ وقتی نمی توانم در مورد جریان بازی صحبت کنیم اصلاً چرا کنفرانس می گذاریم؟

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خاک بر سر ما با این فوتبالی که بازی می کنیم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خاک بر سر ما با این فوتبالی که بازی می کنیم!"، کلیک کنید.