حکم یوفا درباره شادی گل بلینگام

حکم یوفا درباره شادی گل بلینگام

آفتاب‌‌نیوز :

کمیته انضباطی یوفا جود بلینگام را به دلیل شادی گل نامناسبش به سمت نیمکت حریف پس از گل تساوی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل اسلواکی در یورو ۲۰۲۴ جریمه خواهد کرد؛ بنابراین ستاره انگلیسی می‌تواند در مرحله یک چهارم نهایی که قرار است روز شنبه برابر سوئیس برگزار شود، بازی کند و تنها باید جریمه نقدی پرداخت کند.

از آنجایی که شادی گل مریح دمیرال به یک اتفاق دیپلماتیک بین ترکیه و آلمان تبدیل شده و همچنان توسط یوفا تحت بررسی است، جود بلینگام از محرومیت سنگین اجتناب کرد. نشریه بیلد آلمان اعلام کرده که احتمال دارد کمیته انضباطی یوفا به جریمه مالی بسنده کند و این ستاره ۲۱ ساله انگلیس به جریمه ۵ رقمی محکوم شود.

جود بر خلاف مدافع ترکیه‌ای که پس از گلزنی مقابل اتریش شادی گل جنجالی‌ای داشت، ژست ملی‌گرایانه را انتخاب نکرد. در عوض، هافبک هجومی انگلیس ژست نامناسبی را از خود نشان داد. دفاعی که او به یوفا فرستاده توضیح داده شادی گل او یک شوخی قدیمی است و نشانه‌ای از توهین به نیمکت تیم حریف نداشت. بنابراین، جود بلینگام روز شنبه در دوسلدورف برای شروع بازی مرحله یک چهارم نهایی بین انگلیس و سوئیس در زمین خواهد بود.

منبع: ایران ورزشی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حکم یوفا درباره شادی گل بلینگام" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حکم یوفا درباره شادی گل بلینگام"، کلیک کنید.