حمله اشکش به پورموسوی/ راهی که می روی، بیراهه است!

حمله اشکش به پورموسوی/ راهی که می روی، بیراهه است!

ایندکس ایران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از برگزار نشدن دیدار تیم های استقلال ملاثانی و فجر سپاسی انتقادات شدیدی به پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان داشت.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امشب در دیداری خانگی مقابل مس سونگون به تساوی رسید و در دیگر بازی حساس این هفته نیز ملاثانی باید در اهواز به مصاف فجر سپاسی یکی از رقبای نفت مسجدسلیمان در کورس رقابت برای صعود به لیگ برتر می رفت که این دیدار به دلیل موافقت نکردن باشگاه استقلال خوزستان با انجام بازی در ورزشگاه غدیر، لغو شد.

ابراهیم اشکش سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نیز با انتقاد نسبت به عدم همکاری باشگاه استقلال خوزستان در برگزاری دیدار ملاثانی و فجر، اظهار کرد: برای فوتبال و ورزش خوزستان تاسف می خورم. استقلال ملاثانی یک تیم غیور و با شرف است که به فوتبال ایران و خوزستان خدمت می کنند. ملاثانی تیمی است که امکانات مالی ندارد اما همیشه با شرف بازی کرده است.

به گزارش ایندکس ایران، او ادامه داد: این تیم در همین فصل لیگ یک، در دو بازی رفت و برگشت، 4 امتیاز از تیم ما گرفت و هر دو تیم با شرف بازی کردند. ما به دنبال فوتبال پاک هستیم اما برخی در کنفرانس ها به دروغ صحبت می کنند. به هر حال باید از استقلال ملاثانی در خوزستان صیانت شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: سال های سال است که ورزشگاه ملاثانی را تکمیل نکردند و 4 سال است در لیگ یک بازی می کند اما هنوز ورزشگاه آن آماده نشده است و در اهواز هم به آن زمین نمی دهند.

اشکش با اشاره به برگزار نشدن بازی ملاثانی و فجر، خاطرنشان کرد: این موضوع شایبه هایی به وجود آورده است و گفته می شود استقلال خوزستان با توجه به ارتباطاتی که با استان فارس دارد، مانع از برگزاری این دیدار شده است، در حالی که پیش از این اجازه می دادند استقلال ملاثانی در ورزشگاه غدیر بازی کند. آقای پورموسوی شما که زمین به استقلال ملاثانی نمی دهی، مدیریت بهانه است و توپ را در زمین مدیریت باشگاه نینداز. آقای پورموسوی اگر همین تیم ملاثانی نبود سال گذشته شما به لیگ برتر صعود نمی کردی. با 57 امتیاز صعود کردید چون استقلال ملاثانی، تیم های فجر سپاسی و خیبر را شکست داد و مسیر صعود شما را هموار کرد. چطور آن زمان استقلال ملاثانی خوب بود و زمین در اختیار آن ها می گذاشتید.

او گفت: هواداران استقلال خوزستان را از این تیم دور کردید. آقای پورموسوی این راهی که تو می روی بیراهه است. تیمت در لیگ برتر نتایج بسیار فجیع به دست آورده است و جزو 4 تیم اول لیگ برتر از نظر جذب بازیکن هستید و مدیریت باشگاه تیم بسیار خوبی بسته و بسیار خوب پای هم پای این تیم ایستاده است. آقای پورموسوی تو امشب با من ابراهیم اشکش و مردم مسجدسلیمان و ملاثانی دشمنی نکردی، تو امشب با کل فوتبال خوزستان دشمنی کردی و عاملی شدی که این دیدار برگزار نشد نشود و انشاالله جوابگو خواهی بود.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله اشکش به پورموسوی/ راهی که می روی، بیراهه است!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله اشکش به پورموسوی/ راهی که می روی، بیراهه است!"، کلیک کنید.