جواد نکونام: استقلال به ساحل آرامش رسید/همه خوشحال شدیم! – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

جواد نکونام: استقلال به ساحل آرامش رسید/همه خوشحال شدیم! - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، جواد نکونام سرمربی استقلال در واکنش به اتفاقات امشب این باشگاه، گفت: امروز یک روز به یادماندنی برای باشگاه استقلال خواهد بود. شاید هم یک هفته به یادماندنی. بعد از واگذاری استقلال به هلدینگ خلیج فارس، اتفاق مهم دیگری نیز با درایت آقای علی عسگری و شهریاری برای استقلال رقم خورد و تصور می کنم از امشب استقلال به ساحل آرامش خواهد رسید. از داستان های امسال هر چه بگویم کم گفتم. عده ای همه کار کردند استقلال نتیجه نگیرد. اجازه ندادند بازیکنان مورد نظر جذب شود.

سرمربی استقلال افزود: اتفاق هایی برای استقلال افتاد که اصلاً خوب نبود و باعث شدند هوادار یک فصل اذیت شود و استرس بکشد. با تصمیمی که امشب گرفته شد، استقلال به ساحل آرامش رسید ولی باید مراقب باشیم. هواداران هوشیار باشند که عده ای دوست ندارند استقلال قهرمان شود.

سرمربی استقلال اضافه کرد: امروز که این خبر در هواپیمای تیم اعلام شد، همه تیم خوشحال شدند چون همه امسال اذیت شدند. فعلاً نمی خواهم زیاد در این باره حرف بزنم. به زودی با هواداران درباره بلاهایی که در یکسال گذشته سر من، تیم و هواداران آوردند صحبت می کنم. الان فقط و فقط تمرکزمان روی موفقیت تیم است. با وجود کم و کاستی ها تا لحظه آخر برای استقلال خواهیم جنگید. فقط خوشحالم مالکان جدید خیلی زود فهمیدند چه کسانی مخل آسایش استقلال هستند و می خواهند آرامش را بر هم بزنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جواد نکونام: استقلال به ساحل آرامش رسید/همه خوشحال شدیم! – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جواد نکونام: استقلال به ساحل آرامش رسید/همه خوشحال شدیم! – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.