جنایت هولناک جوان 22ساله در خانه مجردی دایی اش/ پای مسایل اخلاقی در میان است

جنایت هولناک جوان 22ساله در خانه مجردی دایی اش/ پای مسایل اخلاقی در میان است

به گزارش ایندکس ایران او در این هنگام به طرف چند نوجوان رفت که مشغول شست و شوی مینی بوس با شیلنگ آب بودند و از آن ها خواست اجازه بدهند تا دستان خون آلودش را بشوید.

روزنامه خراسان نوشت: در حالی که رهگذران و راننده مینی بوس حیرت زده به لکه های خون دستان وی می نگریستند ،زن دیگری نیز که صاحب منزل مسکونی دوطبقه بود با صحنه وحشتناکی روبه رو شد و مرد غریبه ای را دید که آغشته به خون کنار چارچوب در منزل طبقه اول افتاده است. طولی نکشید که این صحنه های عجیب به پلیس 110 و امدادگران گزارش شد.

لحظاتی بعد نیروهای انتظامی عازم خیابان شهید یوسف زاده 24 شدند و جوان22ساله را که با دستانی خون آلود در اطراف محل وقوع جنایت دیده شده بود بازداشت کردند.

در تحقیقات پلیس مشخص شد که مردی حدود 37 ساله که به «وحید» شهرت دارد هدف ضربات چاقو قرارگرفته وبه قتل رسیده است و متهم22 ساله در وقوع این جنایت هولناک نقش دارد. به همین دلیل وی با دستور مقام قضایی به محل وقوع قتل هدایت شد تا جزییات و چگونگی این ماجرای تکان دهنده را بازگو کند.

او گفت:این طبقه از منزل مسکونی را دایی ام بعد از طلاق همسرش و به طور مجردی اجاره کرده است و زن میان سال دیگری هم در آن جا حضور داشت . من هم درحالی به خانه دایی ام آمدم که وحید(مقتول) را نمی شناختم و او با دایی ام معاشرت می کرد. امروز صبح «وحید»درحال مصرف تعدادی قرص بود که الکی به من گیر داد و درگیری بین ما شروع شد.

با توجه به تناقض گویی های متهم،وی با دستور «قاضی دراختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرارگرفت تا انگیزه متهم از وقوع این جنایت مورد واکاوی های دقیق قرارگیرد چراکه متهم انگیزه خود از ارتکاب جنایت را به مسایل غیر اخلاقی در پاتوق اجاره ای ربط می داد.این درحالی بود که در بازرسی از محل، چندین قبضه چاقو و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف شد.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنایت هولناک جوان 22ساله در خانه مجردی دایی اش/ پای مسایل اخلاقی در میان است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنایت هولناک جوان 22ساله در خانه مجردی دایی اش/ پای مسایل اخلاقی در میان است"، کلیک کنید.