جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست

باقری:

جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست

معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، جشنواره «ایده شو» را رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه ها عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، محمد باقری در اختتامیه نخستین جشنواره ارایه برتر و ایده شو دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در زمینه هوش مصنوعی که با همکاری سپاه ناحیه و اداره صمت شهرستان برخوار و و قرارگاه بسیج علمی پژوهشی ناحیه برخوار برگزار شد، گفت:. باید به عنوان جامعه دانشگاهی، چه دانشجو، چه استاد و چه پژوهشگر منشا اثرات علمی برای کشورمان باشیم.

وی افزود: امروز دنیا مشاهده می کند که دستاورد های علمی دانشجویان اساتید و پژوهشگران این مرز و بوم به عنوان یک محصول صادراتی در بسیاری از نقاط جهان به فروش می رسد.

جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست

رییس بسیج اساتید استان اصفهان خاطرنشان کرد: اگر به گذشته برگردیم اتفاقات بسیار زیادی در این مملکت رخ داده که سمت و سو و سیاست های نظام و کشور را شکل داده است.

باقری عنوان کرد: خیانت ها و ظلم های بسیار زیاد دشمن و استکبار جهانی در طول سال های سال باعث شده است نیروی جوان انقلابی و ظرفیت نخبگان در دانشگاه ها، با روحیه ای صدچندان در جهت اعتلای ایران اسلامی گام بردارند.

جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست

دبیر ستاد استان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: مقاومت جانانه در طول 8 سال دفاع مقدس با آن همه حمایت های همه جانبه استکبار و غرب از رژیم بعث عراق، آن قدر ایران اسلامی را آبدیده کرده که اکنون در حوزه ی تولیدات دفاعی به مرحله صادرات رسیده ایم.

وی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه ادامه داد: روزانه چندین نفر در راه اهداف و آرمان هایشان در غزه شهید می شوند و آن ها که داعیه حمایت از حقوق بشر دارند نه اینکه در قضیه فلسطین ساکت باشند بلکه با تمام قدرت رسانه و هوش مصنوعی خود در کنار اسراییل غاصب ایستاده و از او حمایت می کنند.

معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: چهاررسالت مهم آموزشی، پژوهشی، تربیت و حل مسیله برای دانشگاه ها و قشر فرهیخته برنامه ریزی شده است و دستاورد هایی که امروز در نمایشگاه این جشنواره دیدیم، در راستای نقش حل مسیله دانشگاه ها است.

جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست

باقری افزود: دستاورد های علمی که در این نمایشگاه توسط دانشجویان و دانش آموزان ارایه شده، مایه مباهات است و این دستاورد ها سرمایه های ایران اسلامی است.

به گزارش ایندکس ایران، در ادامه معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از نمایشگاه دستاورد های ارایه شده در جشنواره دیدن کرد. همچنین در پایان این اختتامیه از برگزیدگان تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشنواره «ایده شو» رویدادی برای حل مسیله در دانشگاه هاست"، کلیک کنید.