جزئیات ماجرای درگیری منجر به قتل دو همسایه در رشت

دادستان مرکز گیلان گفت: درگیری دو همسایه‌ در یکی از کوچه های فرعی در محدوده کوی امام رضا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن ماموران در محل حاضر شده و از وقوع قتل با خبر شدند.

جزئیات ماجرای درگیری منجر به قتل دو همسایه در رشت

آفتاب‌‌نیوز :

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان از بازداشت فردی که اقدام به قتل یک زن و شوهر و مجروح کردن فرزند خردسال آن‌ها در محدوده کوی امام رضا کرده بود، خبر داد.

️سید مهدی فلاح میری که بلافاصله پس از وقوع قتل به همراه بازپرس ویژه قتل در صحنه وقوع جرم حاضر شده بود در تشریح جزئیات این خبر گفت: درگیری دو همسایه در یکی از کوچه‌های فرعی در محدوده کوی امام رضا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن ماموران در محل حاضر شده و از وقوع قتل با خبر شدند.

وی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد مردی ۳۴ ساله که در همسایگی مقتولین زندگی می‌کرده به دلیل سابقه اختلاف قبلی با ضربات چاقو مبادرت به قتل زن و شوهر و مجروح کردن فرزند پنج ساله ایشان کرده و با سرقت اتومبیل متعلق به مقتولین از محل متواری شده است که با پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله نسبت به شناسایی و دستگیری متهم به قتل اقدام شد.

️دادستان مرکز استان در پایان به شهروندان اطمینان داد که رسیدگی قضایی و صدور حکم با سرعت و دقت صورت خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزئیات ماجرای درگیری منجر به قتل دو همسایه در رشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزئیات ماجرای درگیری منجر به قتل دو همسایه در رشت"، کلیک کنید.