تکمیل چهارخطه ازنا – شازند لَنگ اعتبار – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

تکمیل چهارخطه ازنا - شازند لَنگ اعتبار - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

بهزاد شاکرمی در گفت وگو با خبرنگار ایندکس ایران با اشاره به آخرین وضعیت چهارخطه ازنا – شازند، اظهار داشت: این محور یکی از اصلی ترین محورهای مواصلاتی لرستان به شمار می آید.

وی عنوان کرد: طول این محور 70 کیلومتر است، 35 کیلومتر از آن در حوزه استحفاظی استان لرستان واقع شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه از مجموع 35 کیلومتر یاد شده، 25 کیلومتر افتتاح شده است، افزود: حدود 9.5 کیلومتر از پروژه باقی مانده است.

شاکرمی با تاکید بر اینکه از مجموع 9.5 کیلومتر باقی مانده، پنج کیلومتر آسفالت شده است، تصریح کرد: 120 میلیارد تومان بابت این پنج کیلومتر به پیمانکار بدهکار هستیم.

وی ادامه داد: همچنین در کل مسیر 150 میلیارد تومان به پیمانکار بدهی داریم.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه 300 میلیارد تومان دیگر نیاز است که این پروژه به اتمام برسد، بیان داشت: اگر مقداری تزریق مالی به پیمانکار انجام شود، شاید بتوانیم تا پایان مهرماه پروژه را تحویل بدهیم.

شاکرمی با اشاره به پیگیری برای اختصاص اعتبار این پروژه از سوی استاندار لرستان و همچنین راه و شهرسازی، گفت: این امر باید از طریق وزارت راه و شهرسازی پیگیری شود.

وی افزود: این محور در سنوات گذشته یکی از محورهای پرتلفات استان لرستان بوده است، با چهارخطه شدن بخشی از این پروژه خوشبختانه تلفات و فوتی های تصادفات در حوزه استان لرستان کم شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان، عنوان کرد: از 35 کیلومتر حوزه استحفاظی استان مرکزی تقریباً 10 کیلومتر انجام شده است.

شاکرمی با تاکید بر اینکه مسیر این پروژه در استان لرستان در قالب پنج قطعه در دستور کار قرار گرفته که چهار قطعه از آن تکمیل و اجرا شده است، بیان داشت: حداکثر چهار کیلومتر دیگر عملیات راه سازی در این پروژه داریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکمیل چهارخطه ازنا – شازند لَنگ اعتبار – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکمیل چهارخطه ازنا – شازند لَنگ اعتبار – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.