تکمیل سه سازه پارکینگ در تهران تا تابستان 1403 – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

تکمیل سه سازه پارکینگ در تهران تا تابستان 1403 - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، هادی حق بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در صد و سومین پویش امید و افتخار در بوستان ملت، با بیان اینکه در پروژه هایی که در سطح مناطق و حتی پروژه های فرامنطقه ای که اجرا می شود، اثر گذاری و رضایتمندی شهروندان مهم است، اظهار کرد: سال آینده نهضت آسفالت را در مناطق ادامه خواهیم داد و در منطقه 3 رویکرد بهبود آسفالت معابر بزرگراهی را پیگیری می کنیم. موضوع پرچالش در منطقه 3 کمبود پارکینگ است و یکی از مهم ترین پروژه ها، پارکینگ طبقاتی زیرسطحی نیایش است که در دست اجرا است.

وی ادامه داد: 1280 ظرفیت خودرو برای این پارکینگ پیش بینی شده که در این دوره از مدیریت شهری مجدداً اجرایی شده و در 4 الی 5 ماه آینده سازه آن تکمیل می شود و بعد از آن بحث تاسیسات پروژه را خواهیم داشت. امیدواریم این پارکینگ در همین دوره از مدیریت شهری به افتتاح برسد.

حق بین ادامه داد: پارکینگ فرهنگ در مجموعه عباس آباد نیز در دست اجرا است و این پروژه از بن بست خارج شده و در 5 فاز ادامه پیدا می کند. امیدواریم در همین دوره به بهره برداری برسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اضافه کرد: پروژه های متعددی در معاونت فنی و عمرانی پیش بینی و هدف گذاری شده است و یکی از مهمترین کلان پروژه ها در این حوزه در قالب 98 زیر پروژه و تقاطع است ؛ 11 تقاطع سال گذشته به بهره برداری رسید و امسال 18 تقاطع انجام و در سال آینده طبق برنامه تقاطع های بیشتری را تکمیل و تحویل می دهیم که ساخت این تقاطع ها کاهش گره های ترافیک و کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت را به همراه خواهد داشت.

معاون شهردار پایتخت با بیان اینکه در حال حاضر در 16 منطقه شهر احداث این تقاطع ها را در دست اجرا داریم، گفت: از اردیبهشت سال آینده افتتاح های سال جدید را خواهیم داشت. در کنار این اقدامات، مقاوم سازی پل ها و تکمیل شبکه و تونل های آب های سطحی را در دست اجرا داریم و پارکینگ مینابی در منطقه 15 را نیز تا پایان سال تحویل خواهیم داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکمیل سه سازه پارکینگ در تهران تا تابستان 1403 – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکمیل سه سازه پارکینگ در تهران تا تابستان 1403 – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.