توقیف 69 تن سیلیستین قاچاق در شاهرود

توقیف 69 تن سیلیستین قاچاق در شاهرود

ایندکس ایران/سمنان  جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف 69 تن سنگ معدنی سیلیستین در شاهرود و دستگیر 3 متهم سودجو در این رابطه خبر داد.

سرهنگ سید علی میر احمدی شامگاه گذشته 23 اردیبهشت با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا به ویژه مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن و منابع طبیعی، ماموران انتظامی کلانتری 14 رویان و پاسگاه انتظامی طرود با اشرافیت اطلاعاتی و پایش کویر و مسیرهای مواصلاتی توانستند دو خودرو سنگین حامل سنگ سیلیستین که به صورت غیرمجاز برداشت شده بود را شناسایی و توقیف کنند.

وی با بیان اینکه هرگونه فعالیت برای استخراج از معدن سنگ سیلیستین به علت عدم استانداردهای لازم از سوی دستگاه های اجرایی غیر مجاز است، ادامه داد: در بازرسی از این خودروها مقدار 69 تن سنگ سیلیستین کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سه نفر در این رابطه خبر داد و اضافه کرد: همچنین دو خودرو کامیون و تریلی توقیف و به پارکینگ منتقل شدند. 

سرهنگ میر احمدی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به هیچ عنوان اجازه استفاده غیر مجاز از معادن و تخریب و اتلاف منابع طبیعی را نمی دهد و از شهروندان عزیز انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف 69 تن سیلیستین قاچاق در شاهرود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف 69 تن سیلیستین قاچاق در شاهرود"، کلیک کنید.