توخل: با شایستگی پیروز شدیم و صعود کردیم

توخل: با شایستگی پیروز شدیم و صعود کردیم

سرمربی بایرن مونیخ عملکرد شاگردانش در دیدار برابر آرسنال را ستود و تاکید کرد که رویارویی با ریال مادرید در نیمه نهایی متفاوت خواهد بود.

به گزارش ایندکس ایران، بایرن مونیخ که در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر آرسنال به تساوی دست پیدا کرده بود در دیدار برگشت در آلیانس آره نا با تک گل کیمیش به پیروزی دست پیدا کرد تا حریف ریال مادرید در نیمه نهایی شود.

به نوشته کیکر، توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: عملکرد ما در بازی امشب ممتار بود. من واقعا به این تیم افتخار می کنم. لایمر یک شب بسیار خوب را تجربه کرد و به خوبی اودگارد را در میانه میدان مهار کرد. مزراوی هم خوب بود و برای نخستین بار در پست خود بسیار خوب بود. همه بازیکنان خوب بودند و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم و راهی دور بعد شدیم.

سرمربی بایرن مونیخ ادامه داد: صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان  اروپا یک گام مهم است. بازی بسیار لذت بخشی بود. نیمه نخست همچون یک بازی شطرنج بود و در نیمه دوم بسیار خوب بودیم. ما شخصیت و شجاعت خود را نشان دادیم و با شایستگی صعود کردیم. من بین دو نیمه چیز زیادی به بازیکنان نگفتم چرا که می دانستم آنها می دانند که برای صعود چه باید کرد. کیمیش یک گل بسیار خوب به ثمر رساند. این بهترین بود.

توخل درباره تقابل با ریال مادرید در نیمه نهایی گفت: امیدوارم که بازیکنان مصدوم برسند و همه تیم را در اختیار داشته باشم. برای پیروزی باید هم تلاش کرد و هم فداکاری از خود نشان داد و طبیعی است که پیروز شدن با سختی و اذیت شدن به دست می آید. بازی متفاوتی برابر ریال مادرید خواهیم داشت. سبک بازی ریال کاملا با آرسنال متفاوت است. ریال را زیاد در فصل جاری مشاهده نکرده ام اما بدون شک بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. یک نیمه نهایی بزرگ در پیش است و باید به بهترین شکل خود را آماده این بازی کنیم.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توخل: با شایستگی پیروز شدیم و صعود کردیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توخل: با شایستگی پیروز شدیم و صعود کردیم"، کلیک کنید.