تصویب آیین نامه شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد؛

تصویب آیین نامه شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی

جلسه 897 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست رییس جمهور و با حضور رییس قوه قضاییه و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حاشیه این جلسه و در تشریح مصوبات اظهار داشت: در این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی دو مصوبه به تصویب و یک گزارش مهم ارایه شد که مصوبه اول آیین نامه شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی و نخبگان و میراثداران تمدنی بود که بر اساس آن و شاخص های معین شده درجه و رتبه بندی هنرمندان این حوزه انجام می شود.

خسروپناه همچنین مصوبه دیگر این شورا را تشکیل هییت مرکز جذب دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد و اظهار داشت: بر اساس این مصوبه اعضای حقیقی و حقوقی هییت مرکز جذب این دانشگاه معین شدند و اعضای هییت علمی دانشگاه فرهنگیان بر اساس فرآیندهای مشخص شده در این هییت تعیین خواهند شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه از ارایه گزارش تفصیلی اجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش توسط وزیر آموزش وپرورش خبر داد.

اظهار کرد: پس از ارایه این گزارش اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به بحث و تبادل نظر پیرامون آن پرداختند و مقرر شد نقشه راه این سند تا دو ماه آینده به شورای عالی ارایه شده تا به تصویب نهایی برسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصویب آیین نامه شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصویب آیین نامه شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی"، کلیک کنید.