تصادف در این دو بزرگراه 9 مصدوم برجای گذاشت

تصادف در این دو بزرگراه 9 مصدوم برجای گذاشت

به گزارش ایندکس ایران، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از وقوع دو حادثه جرحی در بزرگراه آزادگان بین کوییک و پژو با 5 مصدوم و برخورد کامیونت با ساینا و پراید با 4 مصدوم در بزرگراه فتح خبر داد.

ایندکس ایران در خبری نوشت: سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: شب گذشته و بامداد امروز دو حادثه جرحی در دو نقطه از شهر تهران به وقوع پیوست که در هر دو تصادف عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی رانندگان بی احتیاط کوییک و کامیونت علت اصلی حوادث بودند که در مجموع 9 نفر از همشهریان مصدوم شدند.

تصادف جرحی با 4 نفر مجروح در بزرگراه فتح

وی ادامه داد: حادثه اول در ساعت 19:30 دقیقه شب گذشته در محدوده بزرگراه فتح به غرب بعد از خلیج روی داد که در آن یک دستگاه کامیونت هیوندای به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با دو سواری ساینا و پراید برخورد نمود که 3 نفر سرنشین پراید و 1 نفر عابر پیاده مجروح و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

تصادف جرحی 5 نفر مجروح در بزرگراه آزادگان

سرهنگ فیروز کشیر افزود: همچنین در ساعت 03:00 بامداد امروز در مسیر بزرگراه آزادگان به شرق بعد از فداییان، یک دستگاه سواری کوییک به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با سواری پژو برخورد که راننده کوییک و سرنشین و راننده پژو با دو سرنشین جمعاً 5 سرنشین مصدوم که به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در حادثه اول تیم های منطقه 21 و در حادثه دوم تیم های پلیس بزرگراه های پلیس راهور تهران بزرگ بلافاصله در محل حوادث حاضر شده و ضمن ایمن سازی محل تصادف، نسبت به بررسی علل و عوامل تصادفات اقدام نمودند.

وی از رانندگان خواست در حین رانندگی از هرگونه اقدامی چون خوردن و آشامیدن، صحبت با تلفن همراه و.. که حواس و تمرکز راننده را بر هم می زند خودداری کرده تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر شهر نباشیم.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف در این دو بزرگراه 9 مصدوم برجای گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف در این دو بزرگراه 9 مصدوم برجای گذاشت"، کلیک کنید.