ترافیک پرحجم در چالوس، فیروزکوه و 6 محور دیگر/ بارش باران در محورهای اصفهان

ترافیک پرحجم در چالوس، فیروزکوه و 6 محور دیگر/ بارش باران در محورهای اصفهان

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک پرحجم بازگشت از شمال کشور در جاده های چالوس و فیروزکوه خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایندکس ایران در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا حاکی از آن است که درحال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس در حدفاصل میانک تا انارک و آدران تا بیلقان نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده است. همچنین در محور رودهن – تهران در محدوده جاجرود و آزادراه پردیس – تهران حدفاصل تونل شماره 2 تا 1 نیز وضعیت مشابه گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدوده های پل دلیچایی، دماوند و گل آهک نیز نیمه سنگین است، گفت: در آزادراه قزوین – کرج – تهران در محدوده های حسین آباد، امام زاده طاهر و مهرویلا و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک پرحجم است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه در محور فشم – تهران حدفاصل اوشان تا رودک و گردنه قوچک نیز ترافیک پرحجم است، گفت: در محور شهریار – تهران در محدوده میدان معادن نیز ترافیک نیمه سنگین است. در دیگر محورهای مواصلاتی تردد به آرامی و به شکل روان در حال انجام است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از بارش باران در برخی از محورهای استان اصفهان است. در این شرایط افزایش دقت و تمرکز در حین رانندگی، رانندگی با سرعت مطمینه و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز توصیه می شود.

وی در پایان اظهارکرد: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.  

پایان خبر ایندکس ایران 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک پرحجم در چالوس، فیروزکوه و 6 محور دیگر/ بارش باران در محورهای اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک پرحجم در چالوس، فیروزکوه و 6 محور دیگر/ بارش باران در محورهای اصفهان"، کلیک کنید.