ترافیک نیمه سنگین در 2 محور /بارش باران در جاده چالوس و محورهای استان البرز

ترافیک نیمه سنگین در 2 محور /بارش باران در جاده چالوس و محورهای استان البرز

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – کرج خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایندکس ایران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده دماوند گزارش شده است. همچنین در آزادراه کرج – قزوین در محدوده مهرویلا نیز ترافیک نیمه سنگین است.

وی افزود: جاده چالوس نیز از روز گذشته مجددا بازگشایی شده، در حال حاضر تردد در این محور روان است؛ اما شاهد بارش باران در این این محور هستیم.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره وضعیت جوی جاده های کشور ادامه داد:  برخی از محورهای استان البرز، بارانی است، به همین دلیل به رانندگان توصیه می کنیم، فاصله طولی مناسب با خودروی جلویی را رعایت کرده و با سرعت مطمینه رانندگی کنند.

شیرانی افزود: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

پایان خبر ایندکس ایران 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک نیمه سنگین در 2 محور /بارش باران در جاده چالوس و محورهای استان البرز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین در 2 محور /بارش باران در جاده چالوس و محورهای استان البرز"، کلیک کنید.