تازه ترین اخبار نقل وانتقالات پرسپولیس؛ از احتمال جذب استقلالی ها تا فروش یک ستاره!

تازه ترین اخبار نقل وانتقالات پرسپولیس؛ از احتمال جذب استقلالی ها تا فروش یک ستاره!

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران؛ عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر، اوستون اورونوف و ابوالفضل بابایی 4 خرید زمستانی پرسپولیس هستند و با وجود جذب این 4 بازیکن، تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس برای تقویت فهرست تیم شان ادامه دارد. سرخ پوشان در ابتدای فصل و بعد از جدایی احمد گوهری، نتوانستند ذخیره ای مطمین برای علیرضا بیرانوند جذب کنند و همین مسیله باعث شده تا بحث جذب دروازه بان دوم برای پرسپولیسی ها در بازار نقل وانتقالات زمستانه مطرح باشد.

به گزارش فوتبال 360، سرخ پوشان پایتخت همچنین به دنبال آن هستند تا برای پر کردن جای خالی میلاد سرلک به سراغ جذب بازیکن جدید بروند و در تلاش هستند تا گزینه موردنظر خود برای تقویت خط هافبک شان به توافق برسند. در نقطه مقابل، پر بودن فهرست بازیکنان پرسپولیس و همچنین تکمیل سهمیه بازیکنان خارجی این تیم باعث شده تا فرآیند نقل وانتقالاتی پیچیده شود و همین مسیله باعث شده تا فعالیت سرخ پوشان در بازار زمستانه با شور و هیجان ویژه ای دنبال شود و تلاش ها برای تقویت فهرست پرسپولیس ادامه داشته باشد.

آقای گل سرخ ها در مسیر جدایی!

شهاب زاهدی که در ابتدای فصل با قراردادی قرضی به پرسپولیس پیوست، حالا مورد توجه یک باشگاه ژاپنی قرار گرفته و گفته می شود حدود 100 هزار دلار هم این باشگاه ژاپنی حاضر است به باشگاه پرسپولیس هزینه رضایت نامه بپردازد. با توجه به جذب بازیکنانی مانند اورونوف، آل کثیر و بابایی و همچینن پر بودن سهمیه بازیکنان خارجی پرسپولیس (با توجه به اینکه زاهدی سهمیه خارجی محسوب می شود)، مذاکرات در زمینه فروش زاهدی در حال انجام است و احتمال جدایی این بازیکن بعد از دیدار با آلومینیوم اراک دور از ذهن نیست.

زاهدی در نیم فصل نخست 6 بار برای پرسپولیس موفق به گلزنی شد و برترین گلزن سرخ پوشان در نیم فصل اول بود اما با این وجود، در آستانه جدایی از جمع سرخ پوشان پایتخت قرار گرفته است. وحدت هنانوف هم با پیشنهادی از لیگ کره جنوبی مواجه شده و احتمال جدایی این مدافع تاجیکستانی هم وجود دارد. در حالی که در روزهای گذشته بحث خروج نام نبیل باهویی از فهرست پرسپولیس مطرح بود اما این مهاجم سویدی در جمع سرخ پوشان ماندنی است و بعید به نظر می رسد که از تیم پرسپولیس در بازار زمستانه جدا شود!

2 استقلالی در تور پرسپولیسی ها؟

مدیران باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با محمدرشید مظاهری هستند. دروازه بان باتجربه نساجی مازندران در نیم فصل نخست، در حال حاضر به عنوان بازیکن آزاد در بازار زمستانه حضور دارد. با توجه به اینکه سرخ پوشان به دنبال جذب دروازه بان ذخیره دارند، مذاکرات با مظاهری آغاز شده و این احتمال وجود دارد که دروازه بان سابق استقلال در قامت یک یاغی جدید کارش را در فوتبال ایران ببرد و در نقش رقیب علیرضا بیرانوند به پرسپولیس بپیوندد.

میلاد فخرالدینی هم که از روز گذشته زمزمه هایی درباره حضورش در استقلال مطرح شده بود، با مدیران باشگاه پرسپولیس هم وارد مذاکره شده است. صبح امروز مدیر برنامه های فخرالدینی دیداری با رضا درویش داشت و احتمال هایجک این مدافع 33 ساله وجود دارد! جالب آنکه پرسپولیسی ها در پست دفاع راست، وحدت هنانوف و دانیال اسماعیلی فر را در اختیار دارند اما گفته می شود با توجه به جدایی احتمالی هنانوف، مذاکرات با فخرالدینی در حال انجام است!

3 گزینه برای جانشینی سرلک مطرح است

سرخ پوشان برای جذب هافبک میانی 3 بازیکن را مدنظر خود دارند؛ محمدجواد آزاده، مهدی گودرزی و محمد خدابنده لو. با توجه به مخالفت محرم نویدکیا با جدایی خدابنده لو، به نظر می رسد که این هافبک جوان اما باتجربه مس رفسنجان در تیم پرسپولیس منتفی باشد. آزاده در تیم پیکان عضویت دارد و گودرزی هم عضو باشگاه هوادار تهران است و با توجه به شرایط سنی مهدی گودرزی، اولویت پرسپولیسی ها جذب این بازیکن جوان است که می تواند به عنوان سهمیه زیر 23 ساله به فهرست سرخ پوشان اضافه شود. البته که فعلاً رایزنی ها در این زمینه بی ثمر بوده اما تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس بر این است که از میان این 3 گزینه، با یکی از آن ها به توافق برسند و از هافبک جدید تیم شان رونمایی کنند.

مدیران باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلات فهرست تیم شان، در تلاش هستند تا بتوانند پیش از انجام اولین بازی در نیم فصل دوم لیگ برتر، با گزینه های موردنظر به توافق برسند. بدون شک جذب چهره هایی مانند محمدرشید مظاهری و میلاد فخرالدینی می تواند خبرساز و جنجالی باشد و باید دید شرایط در روزهای آینده چگونه پیش خواهد رفت و آیا به شمار بازیکنان جذب شده توسط پرسپولیسی ها در بازار نقل وانتقالات زمستانه اضافه خواهد شد یا خیر.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تازه ترین اخبار نقل وانتقالات پرسپولیس؛ از احتمال جذب استقلالی ها تا فروش یک ستاره!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تازه ترین اخبار نقل وانتقالات پرسپولیس؛ از احتمال جذب استقلالی ها تا فروش یک ستاره!"، کلیک کنید.