بیت کوین در نوسان؛ ارز دیجیتال محبوب به کدام سو می رود؟

بیت کوین در نوسان؛ ارز دیجیتال محبوب به کدام سو می رود؟

آفتاب نیوز :

قیمت بیت کوین این روز ها در نوسان بوده و همچنان به داخل و خارج از منطقه قرمز حرکت می کند با وجود این نوسانات، تسلط بیت کوین البته با تغییرات حاشیه ای توانسته است بالای 50 درصد باقی بماند و این تسلط پایدار بالای 50 درصد بر روند کلی ارزش بازار ارز های دیجیتال تاثیر گذاشته است.

نرخ تسلط بیت کوین بر اساس تحلیلی از داده های کوین مارکت کپ نشان داد که در پایان سال گذشته، تسلط بیت کوین به زیر 50 درصد کاهش یافت که بیانگر کاهش ارزش بازار بیت کوین بود، با این حال، در آغاز سال 2024، ارزش بازار دوباره آستانه 50 درصد را به دست آورد و به افزایش خود ادامه داد. از آخرین داده های ثبت شده مشخص شده است که نرخ تسلط بازار بیت کوین در 11 ماه مه بیش از 53 درصد بوده است. شایان ذکر است که کوین مارکت کپ داده ها را به صورت هفتگی محاسبه می کند.

بررسی بیشتر داده ها نشان می دهد که از مجموع 2.3 تریلیون دلار سرمایه بازار، بیت کوین بیش از 1.2 تریلیون دلار آن را تشکیل می دهد.

به نقل از کریپتو، از آنجایی که ارز دیجیتال پیشرو به حرکت در چشم انداز بی ثبات کریپتو ها ادامه می دهد، تسلط پایدار آن می تواند به طور بالقوه بر روند کلی سرمایه گذاری بازار ارز های دیجیتال تاثیر بگذارد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز های دیجیتال در حال حاضر 2.29 تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل 2.44 درصد بیشتر شده است. در حال حاضر 53.84 درصد کل بازار ارز های دیجیتال در اختیار بیت کوین است که 0.13 درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز های دیجیتال در 24 ساعت گذشته 69.83 میلیارد دلار است که 56.67 درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر 6.22 میلیارد دلار است که 8.91 درصد از کل حجم 24 ساعته بازار ارز های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار اکنون 63.96 میلیارد دلار است که 91.60 درصد از کل حجم 24 ساعته بازار ارز های دیجیتال را تشکیل می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیت کوین در نوسان؛ ارز دیجیتال محبوب به کدام سو می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیت کوین در نوسان؛ ارز دیجیتال محبوب به کدام سو می رود؟"، کلیک کنید.