بزرگداشت «شهدای خدمت» توسط مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعه المصطفی(ص) العالمیه

مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» از سوی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعهالمصطفی(ص) العالمیه روز پنجشنبه (10 خرداد) در شهر قم برگزار می شود.

به گزارش ایندکس ایران، مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» از سوی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعهالمصطفی(ص) العالمیه در شهر قم برگزار می شود.

در این مراسم آیت الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و نماینده مجلس خبرگان رهبری و آیت الله دکتر «علی عباسی»، رییس جامعهالمصطفی و نماینده مجلس خبرگان رهبری سخنرانی خواهند کرد و سخنرانی، شعرخوانی و عزاداری محفلی اساتید و طلاب غیر ایرانی از برنامه های دیگر خواهد بود.

مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» از طریق لینک های مختلف با ترجمه همزمان به زبان های عربی  و انگلیسی برای خارج کشور و از شبکه های ملی و برون مرزی سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده به پخش خواهد شد.

این مراسم روز پنجشنبه 10 خرداد 1403 در قم، میدان جهاد، مجتمع امام خمینی (ره)، سالن قدس منعقد می شود و از طریق این لینک https://www.aparat.com/Abna/live پخش خواهد شد.

گفتنی است بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رییسی خادم الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران، عصر یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد که در این حادثه رییس جمهور و همراهان همزمان با شب ولادت امام ریوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

بزرگداشت «شهدای خدمت» توسط مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعه المصطفی(ص) العالمیه

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگداشت «شهدای خدمت» توسط مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعه المصطفی(ص) العالمیه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگداشت «شهدای خدمت» توسط مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعه المصطفی(ص) العالمیه"، کلیک کنید.