باشگاه فولاد خوزستان از حق سرمربی خود کوتاه نمی آید – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

باشگاه فولاد خوزستان از حق سرمربی خود کوتاه نمی آید - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، بهرام رضاییان عصر امروز یکشنبه در گفت وگویی رسانه ای با اشاره به شرایط تیم فولاد خوزستان قبل از دیدار با تراکتور تبریز بیان کرد: پیش از هر چیز باید از حمایت و همراهی مردم خوزستان، هواداران فولاد، پیشکسوتان ارزنده و همه دلسوزان فوتبال استان در روزهای گذشته تشکر ویژه ای داشته باشم ؛ به راستی که سرمایه های اصلی فولاد خوزستان همین عزیزان هستند و جای قدردانی دارد که در هر شرایطی تیم را تنها نمی گذارند. شکی نیست اعضای کادر فنی و بازیکنان فولاد هم با درک شرایط تمام توان خود را برای خوشحال کردن مردم خوزستان در هفته های پایانی لیگ برتر به کار خواهند گرفت.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره جریمه سنگینی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای «عبدالله ویسی» سرمربی فولاد در نظر گرفته است، عنوان کرد: ما ضمن تمکین از قانون، از احقاق حقوق قانونی خود کوتاه نخواهیم آمد.

وی افزود: چند ساعت بیشتر تا بازی حساس فولاد مقابل تراکتور باقی نمانده و در چنین شرایطی پرداختن به موضوعات این چنینی جایز نیست؛ هرچند که اعتقاد داریم صحبت هایی که عبدالله ویسی انجام داده، جز برای نظارت بیشتر در راستای جاری شدن عدالت در هفته های پایانی لیگ برتر نبوده و وی قصد بی احترامی و اهانت به هیچ نهاد و شخصی را نداشته است. با این حال در موقع مناسب و از طریق مجاری قانونی پیگیر خواهیم بود تا خدای نکرده حقی از هیچکدام از ارکان باشگاه فولاد خوزستان ضایع نشود.

رضاییان گفت: ما باید تلاش کنیم تا در مقطع کنونی هیچ مسیله ای آرامش اعضای تیم فولاد خوزستان را بر هم نزند و بتوانیم در فضای همدلی و اتحاد به نتایج دلخواه در پنج هفته پایانی لیگ برتر دست پیدا کنیم تا موجبات خوشحالی و سربلندی مردم خوزستان را فراهم کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه فولاد خوزستان از حق سرمربی خود کوتاه نمی آید – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه فولاد خوزستان از حق سرمربی خود کوتاه نمی آید – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.