بازگشت طارمی دستِ قلعه نویی را باز می کند

ناصر ابراهیمی، در خصوص برد ایران مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، اظهار داشت: ژاپن در این تورنمنت شرایط خوبی نداشت و همه از نوع بازی های این تیم تعجب کرده بودند، چون ژاپن در دیدار های دوستانه، بهترین تیم های اروپا را برده بود و همه انتظار داشتند ژاپن قهرمان آسیا شود. خوشبختانه در تیم ملی ایران بازیکنانی وجود دارند که تجربه بازی در جام جهانی را داشته و این تجارب در بازی مقابل ژاپن به کارمان آمد و خداراشکر که توانستیم بازی را با اقتدار ببریم. با برد مقابل ژاپن شک ندارم ایران می تواند قهرمان آسیا شود.

ابراهیمی: بازگشت طارمی دستِ قلعه نویی را باز می کند

آفتاب نیوز :

وی در مورد اینکه چرا سرمربی تیم ملی در بازی مقابل ژاپن تا دقایق پایانی تعویض نکرد، گفت: همه در بازی مقابل ژاپن فکر می کردند مهدی قایدی در ترکیب اصلی تیم قرار دارد ولی محمد محبی جایگزین او شد. خیلی ها از ترکیب اولیه تیم ناراضی بودند که چرا از بازیکن های دیگر استفاده نکرده اند. قطعا سرمربی می داند از چه کسی در زمین استفاده کند، چون او در کنار بازیکن ها حضور داشته و شرایط را می داند.

سرمربی اسبق تیم ملی درباره بازگشت مهدی طارمی به ترکیب اصلی تیم و اینکه او جایگزین کدام بازیکن می شود؟ یادآور شد: خوشحالم از اینکه دست قلعه نویی در خط حمله باز است و می تواند بهترین ها را جایگزین کند. خوشبختانه سردار آزمون و مهدی طارمی در بهترین کیفیت خود قرار دارند و می توانند مدافعین تیم حریف را به چالش بکشند. طارمی سابقه بازی در تیم های قطری را دارد و با نوع بازی کردن آن ها هم آشنا است و قطعا حضور او در ترکیب تیم ملی می تواند به ما کمک کند. البته 11 نفر اصلی در داخل زمین بستگی به نظر سرمربی دارد.

ابراهیمی در خصوص تغییر موضع منتقدان پس از بازی مقابل ژاپن، خاطرنشان کرد: وقتی از تیم ملی حمایت می کردم برخی به حرف های من واکنش نشان داده و معتقد بودند تیم ما شانسی مقابل ژاپن ندارد. از اینکه با نمایشی عالی برابر ژاپن به برتری رسیدیم، خوشحال هستم. پیش بینی من فینال بین ایران و کره جنوبی است و امیدوارم ایران در آن بازی هم پیروز شود تا دل مرد شاد شود.

وی در مورد بازی روز چهارشنبه ایران مقابل قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا، اظهار کرد: با تیم میزبان بازی داریم و قطعا کارمان سخت است. امیدوار هستم بازیکنان بعد از برد مقابل ژاپن مغرور نشود و با تمام توان وارد زمین شده و بهترین کیفیت خودشان را نشان دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت طارمی دستِ قلعه نویی را باز می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت طارمی دستِ قلعه نویی را باز می کند"، کلیک کنید.