ایجاد کمپ تیم ملی متناسب با نوع اسب ها مد نظر است – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

ایجاد کمپ تیم ملی متناسب با نوع اسب ها مد نظر است - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، محمد کاظمیان بعد از ظهر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری استان زنجان با بیان اینکه تمام تلاش خود را باری نتیجه گیری در رشته سوارکاری در میادین بین المللی انجام می دهیم، گفت: این رشته ورزشی ظرفیت کسب 30 مدال المپیکی را دارد و باید بیش از گذشته به این ورزش بها داد و برای رشد و توسعه آن سرمایه گذاری کرد.

وی افزود: طی سال های گذشته آنگونه که باید و شاید نتیجه لازم را در این ورزش کسب نکردیم و بر این اساس شناسایی سوارکاران توانمند در دستور کار قرار گرفته است.

کاظمیان کسب عناوین بین المللی توسط سوارکاران نوجوان ایران در رقابت های جهانی را یادآور شد و گفت: در مقطعی که بنده به عنوان سرپرست هیات سوارکاری بودم نوجوانان شایسته ای در مسابقه های بین المللی مقام کسب کردند که انعکاس رسانه ای نداشت.

رییس فدراسیون سوارکاری لزوم توجه به استعدادیابی و سرمایه گذاری در رشته ورزشی سوارکاری را خواستار شد و گفت: برای این رشته ورزشی سرمایه گذاری هنگفت از سوی بخش خصوصی انجام می شود، بنابراین باید بیش از گذشته برجسته شود.

کاظمیان با بیان اینکه طبق برنامه ریزی ها، ایجاد کمپ تیم ملی متناسب با نوع اسب ها مد نظر قرار گرفته است، افزود: در حال حاضر برخی اسب های بخش خصوصی در مسابقات خارج از کشور شرکت می کنند لذا برای این مشکل، طرحی را مطرح کرده ایم که اسب ها در یک منطقه حبابی مشخص وارد و خارج شوند و همه چیز تحت نظارت باشد.

وی ادامه داد: علاوه بر واکسینه کردن، پروتکل های هر کشور و قاره ای در این منطقه حبابی رعایت شده است همچنین در تعامل با وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نظام پزشکی کارها را در این رابطه پیش خواهیم برد.

رییس فدراسیون سوارکاری با اشاره به وجود برخی مشکلات در زمینه دوپینگ، ادامه داد: فدراسیون سوارکاری مشکلات دوپینگ و نمونه گیری را پیگیری و تا حد زیادی برطرف کرده است و نمونه هایی که از گذشته مانده هم برای مشخص شدن توان نامه اسب ها پیگیری و در این زمینه اقدامات لازم انجام شده است.

کاظمیان افزود: با کمک ستاد مبارزه با دوپینگ، فدراسیون پزشکی ورزشی و نادو این مشکل بزرگ را تا حد زیادی برطرف خواهیم کرد و با برنامه ریزی در تلاش هستیم این مشکل را ریشه کن کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد کمپ تیم ملی متناسب با نوع اسب ها مد نظر است – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد کمپ تیم ملی متناسب با نوع اسب ها مد نظر است – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.