اولین واکنش باشگاه تراکتور به ماجرای شیطنت قبل از بازی با استقلال

اولین واکنش باشگاه تراکتور به ماجرای شیطنت قبل از بازی با استقلال

آفتاب نیوز :

سعید مظفری زاده سرپرست تیم تراکتور درخصوص اینکه صفحه رسمی باشگاه تراکتور در آستانه بازی تصویری از ارسلان مطهری را منتشر کرد که در نیم فصل از استقلال جدا شد و همین موضوع برخی واکنش های منفی را به همراه داشته است، عنوان کرد: هدف خاصی پشت این پست نبوده است! در هر بازی عکس بازیکنان مختلف را استفاده می کنیم. دنبال کری خواندن هم نبودیم و تمرکزمان روی بازی است تا با یک عملکرد خوب، نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرپرست تراکتور درمورد نفرات غایب این تیم مقابل استقلال، خاطرنشان کرد: بازیکن محروم نداریم. سید محمد حسینی هم که در 2 بازی اخیر مصدوم بود، به تازگی کار با توپ را شروع کرده است.

مظفری زاده درمورد تقابل با مس رفسنجان در یک چهارم جام حذفی، تصریح کرد: مس با حضور نویدکیا متحول شده و فوتبال خوبی بازی می کند. قطعا در این مرحله هم کار سختی داریم، اما امیدوارم با حفظ تمرکز و تلاش، تا مراجل پایانی و قهرمانی جام حذفی پیش برویم.

وی درمورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تراکتور و مذاکره با یحیی گل محمدی، توضیح داد: خبر جدیدی نیست. گل محمدی درگیر کار های شخصی خودش است که هر زمان انجام شود، در خدمتش هستیم. هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه بیشتر پیگیر این بحث و تماس با گل محمدی است. برای بازی با اسنقلال هم حمید مطهری، مسیول فنی تیم است و محمد نصرتی، امیلیو و محمد عسگری به او کمک می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین واکنش باشگاه تراکتور به ماجرای شیطنت قبل از بازی با استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین واکنش باشگاه تراکتور به ماجرای شیطنت قبل از بازی با استقلال"، کلیک کنید.