افزوده شدن 9 رشته کارشناسی ارشد به رشته های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان

ملکی چوبری اعلام کرد؛

افزوده شدن 9 رشته کارشناسی ارشد به رشته های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: برای سال تحصیلی جدید 9 رشته کارشناسی ارشد به رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اضافه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، مجتبی ملکی چوبری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در نشست با جمعی از مدیران و مسیولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان اسلام در سال 1361 و یادگار امام خمینی (ره) است که با کمک یک میلیون تومانی ایشان شروع به کار کرد و در حال حاضر افتخار دارد که با داشتن بالغ بر یک میلیون دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ضمن به دوش کشیدن حدود 40 درصد بار آموزش عالی کشور، درراستای تربیت مدیرانی متدین و در تراز انقلاب اسلامی می کوشد.

وی در ادامه از افزایش رشته های کارشناسی ارشد در استان گیلان خبر داد و بیان کرد: در سال تحصیلی جدید، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در 9 رشته جدید کارشناسی ارشد دانشجو خواهد پذیرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه با افزایش این رشته ها، تعداد رشته های کارشناسی ارشد به بیش از 100 رشته در استان گیلان ارتقاء یافت، افزود: پیش از این دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به عنوان بزرگ ترین واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد استان گیلان، تنها در 73 رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرفت که در سال تحصیلی جدید این رشته ها به 78 رشته ارتقاء خواهد یافت.

ملکی چوبری با برشمردن رشته های کارشناسی ارشد جدید در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، تبیین کرد: به جز رشته های کارشناسی ارشد قبلی، رشته های مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی مکانیک ـ تبدیل انرژی، مدیریت دولتی- گرایش مدیریت رفتار سازمانی، مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات و تحقیقات آموزشی، به عنوان پنج رشته جدید کارشناسی ارشد به رشته های ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت افزوده شد.

وی ادامه داد: رشته های کارشناسی ارشد حقوق پزشکی و مدیریت ورزشی_ مدیریت سازمان ها وباشگاه های ورزشی به رشته های ارشد واحد انزلی و رشته کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) به رشته های واحد لاهیجان و رشته کارشناسی ارشد رشته حسابداری به رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه در نیمسال دوم 1402 – 1403 اضافه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزوده شدن 9 رشته کارشناسی ارشد به رشته های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزوده شدن 9 رشته کارشناسی ارشد به رشته های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان"، کلیک کنید.