افت عجیب آقای گل سابق/ 264 روز از آخرین گل عباس زاده گذشت – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

افت عجیب آقای گل سابق/ 264 روز از آخرین گل عباس زاده گذشت - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، محمد عباس زاده که در فصل گذشته و با پیراهن تراکتور به یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر ایران تبدیل شده بود و توانست 10 گل به ثمر برساند، در فصل جاری عملکرد خوبی را از خود به ثبت نرسانده و از آخرین باری که او موفق به گلزنی شده است تا به امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت، 264 روز می گذرد.

عباس زاده در ابتدای فصل با جدایی از تراکتور به فولاد خوزستان پیوست اما نابسامانی در کادر فنی و مدیریت این باشگاه روی عملکرد مهاجم مازندرانی این تیم هم تاثیر گذاشت و عباس زاده در نیم فصل اول در بیشتر بازی ها به دلیل اختلافاتی که با «ایگناسیو مارتینز» پیدا کرده بود، غیب داشت.

عباس زاده از 15 بازی نیم فصل اول تنها در 7 دیدار به کار گرفته شد و در بازی برابر صنعت نفت آبادان در تاریخ 25 مرداد 1402 که با شکست دو بر یک فولاد همراه شد او توانست تنها گل تیمش را به ثمر برساند.

عباس زاده در نقل و انتقالات نیم فصل و با جدایی از فولاد راهی تیم سابق خود نساجی مازندران شد و هواداران این تیم امیدوار بودند تا با حضور مهاجم گلزن سابق خود، نساجی بتواند آمار بهتری را نسبت به نیم فصل اول به ثبت برساند و از منظقه سقوط فاصله گیرد؛ اما این اتفاق تا به امروز رخ نداده و عباس زاده تنها در دو دیدار نساجی برابر صنعت نفت و ملوان غیبت داشته و در سایر دیدارها برای تیم خود به میدان رفته است اما نتوانسته گل یا پاس گلی را به ثبت برساند تا عملکرد بسیار ضعیفی در این فصل داشته باشد.

نساجی در هفته بیست و هفتم، روز دوشنبه 24 اردیبهشت در اهواز میهمان استقلال خوزستان است و باید دید در این بازی فوق العاده حساس برای هر دو تیم آیا عباس زاده می تواند طلسم گل نزدن های خود را بشکند یا خیر.

عباس زاده در آخرین فصلی که نساجی در لیگ آزادگان حضور داشت توانست با 24 گل آقای گل شود اما اکنون با روزهای اوج خود فاصله زیادی پیدا کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افت عجیب آقای گل سابق/ 264 روز از آخرین گل عباس زاده گذشت – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افت عجیب آقای گل سابق/ 264 روز از آخرین گل عباس زاده گذشت – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.