اعلام اسامی راه‌یافتگان نهایی بیست‌و‌نهمین المپیاد علمی‌دانشجویی كشور ۱۴۰۳

اعلام اسامی راه‌یافتگان نهایی بیست‌و‌نهمین المپیاد علمی‌دانشجویی كشور ۱۴۰۳

معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی بیست و نهمین المپیاد علمی‌دانشجویی کشور 1403 خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ایندکس ایران، علی صدر، معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، با اعلام اسامی راه‌یافتگان، گفت: نتایج مرحله اول بیست و نهمین المپیاد علمی‌دانشجویی کشور ۱۴۰۳ در ۲۳ رشته اعلام شد و مرحله نهایی صبح و بعدازظهر روز جمعه ۵ مرداد ۱۴۰۳ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور شامل دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه مازندران، بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا‌همدان، دانشگاه رازی، کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار می‌شود.

وی افزود: آزمون مرحله نهایی المپیاد در یک روز و مطابق با برنامه زمان‌بندی درج شده در درگاه اطلاع‌رسانی مرکز المپیاد علمی دانشجویی کشور به نشانی olympiad.sanjesh.org برگزار خواهد شد و ضروری است هر یک از راه‌یافتگان به مرحله نهایی المپیاد از ۱۲ تا ۱۶ تیر ماه برای انتخاب شهر محل آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی مرکز المپیاد علمی دانشجویی کشور اقدام کنند و برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نمی‌شود و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت.

معاون آزمون‌های سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور درباره جزئیات برگزاری این المپیاد، گفت: شرکت‌کنندگان در هر یک از رشته‌های «شـیمی»، «زیست شناسی»، «مهندسی شـیمی»، «مهندسی صنایع»، «مهندسی مواد و متالورژی»، «مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)»، «مهندسی برق»، «مهندسی مکانیک» در صورت علاقه‌مندی می‌توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته «سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت» شرکت کنند. این دسته از داوطلبان می‌توانند در بازه زمانی فوق با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز المپیاد علمی دانشجویی کشور نسبت به اعلام علاقه‌مندی به رشته «سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت» اقدام کنند.

برای مشاهده اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی بیست و نهمین المپیاد علمی – دانشجویی كشور سال 1403 اینجا را کلیک کنید 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام اسامی راه‌یافتگان نهایی بیست‌و‌نهمین المپیاد علمی‌دانشجویی كشور ۱۴۰۳" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام اسامی راه‌یافتگان نهایی بیست‌و‌نهمین المپیاد علمی‌دانشجویی كشور ۱۴۰۳"، کلیک کنید.