اطلاعیه شماره 3 فراجا درباره اجرای «طرح نور»

اطلاعیه شماره 3 فراجا درباره اجرای «طرح نور»

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کشور در اطلاعیه ای ضمنِ قدردانی مجدد از مردمِ قانون مدار ایران برای همکاری و همراهی در اجرایِ “طرحِ نور”، گزارشی از اقداماتِ فراجا را از آغاز طرح تاکنون تشریح کرد.

به گزارش ایندکس ایران، در اطلاعیه شماره سه فرماندهی انتظامی کشور درخصوص “طرحِ نور” (عفاف و حجاب) آمده است:

با اجرای طرح نور از روز شنبه 25 فروردین 1403 اکثرِ بانوانِ این مرز و بوم با مجریان قانون و حافظانِ امنیت در تعامل، همکاری و همراهی بودند. گزارش های میدانی و بررسی های دقیق با ابزارِ هوشمند نشان داده است که وضعیت عفاف و حجاب در سطح کشور نسبت به قبل از اجرای طرح، مطلوب تر بوده و این شرایط در روزها و هفته هایِ آینده روند بهتر و مناسب تری خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری پلیس، براین اساس اجرایِ طرحِ نور منطبق با خواست و ساختِ عمومیِ جامعه و مسیولان اجرایی کشور و براساس وظایف محوله به پلیس به عنوان مجری قانون در کنار دیگر ماموریت های امنیتی و انتظامی، تداوم خواهد داشت و برخی شیطنت هایِ رسانه ای توسط جریان سازیِ معاندین در اجرایِ سناریوهایِ ساختگی بر عزم و اراده پلیس تاثیری نخواهد داشت. ناگفته پیداست که پلیس عاری از خطا و اشتباه نبوده و با هرگونه رفتار و کُنش اشتباه احتمالی ماموران نیز برخورد خواهد شد. فضایِ فعلی و راهبرد فراجا در شرایط کنونی حفظِ نظم و انضباطِ اجتماعی در قالبی ایجابی و تذکره ای است و صِرفاً با هنجارشکنانی که به حریم و حُرمتِ شهروند ایرانی تعدی می کنند برخورد قانونی توام با دقت و حساسیت خواهد نمود.

در پایان ضمن تقدیر و سپاس از مامورین وظیفه شناس پلیس که با سعه صدر و خویشتنداریِ توام با اقتدار، در اجرای این ماموریت مهم تلاش می کنند، قدردان شما ملتِ فهیم و عزیز هستیم که همواره و پیوسته برای ارتقای امنیت روانی و اجتماعی جامعه با پلیس همگام و همراه هستید.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه شماره 3 فراجا درباره اجرای «طرح نور»" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه شماره 3 فراجا درباره اجرای «طرح نور»"، کلیک کنید.