اجرای پروژه اتصال فیبر نوری یک فرمانداری و 33 بخشداری در خوزستان

اجرای پروژه اتصال فیبر نوری یک فرمانداری و 33 بخشداری در خوزستان

ایندکس ایران/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان و عضو کمیته فناوری اطلاعات ستاد اجرایی انتخابات خوزستان گفت: در راستای پایداری هرچه بیشتر ارتباطات اینترنتی و ارتقای کیفیت برای برگزاری انتخابات پیش رو، پروژه حفاری کابل کشی و اتصال به فیبر نوری یک فرمانداری و 33 بخشداری شهرهای خوزستان اجرایی و عملیاتی شد.

رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایندکس ایران اظهار کرد: به دنبال تفاهم نامه شرکت مخابرات ایران با وزارت کشور در خصوص مشارکت حداکثری شرکت مخابرات در برگزاری انتخابات الکترونیکی و تاکید استاندار خوزستان، مخابرات منطقه خوزستان آمادگی 100 درصدی خود را برای برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعلام می کند.

وی با اشاره به تمهیدات و اتخاذ تدابیر لازم و استفاده از همه امکانات و ظرفیت های مخابرات منطقه خوزستان افزود: تمام حوزه های ارتباطی از جمله فیبر نوری، همراه اول، تلفن ثابت و … در راستای پایداری ارتباطات مخابراتی جهت برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات به کار گرفته می شود.

فلاح زاده گفت: در راستای توسعه، ارتقا و ایجاد زیرساخت های موثر ارتباطی برای ارایه سرویس های مختلف و نوین مخابراتی و آماده سازی حوزه ها برای اجرای انتخابات نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 11 اسفندماه سال جاری و ارتقای کیفیت عملکرد و بهینه سازی منابع، حفاری و کابل کشی و اتصال به فیبر نوری فرمانداری شهر صیدون و بخشداری های شهرهای بندرامام، زیدون، مرکزی بهبهان، مینوشهر، چغامیش، سردشت، بستان، الوار گرمسیری، زهره، نیسان، فتح المبین شوش، حتی، جایزان، اروندکنار، جولکی، سوسن، مرکزی ایذه، گلگیر، عرب حسن، اعلا، میداوود، ویس، غیزانیه، شاوور، مرکزی کارون، ابوالفارس، رود زرد، قلعه تل، آبژدان، سلطان آباد، دارخوین و خنافره اجرا شد.

وی با اشاره به اهمیت پایداری ارتباطات در روز انتخابات افزود: با همت و تلاش شبانه روزی همکارانم در مخابرات منطقه خوزستان، عملیات اجرای پروژه اتصال این 34 نقطه به شبکه فیبر نوری اجرا و پیوستگی و اتصال آن ها به فیبر نوری عملیاتی و تحویل داده شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار کرد: با توجه به پوشش 100 درصدی ارتباطات در حوزه های منتخب سیار و ثابت در شهرستان آبادان، این شهرستان جزو 4 شهرستان کشوری است که تمام مراحل انتخابات در آن به صورت کاملا الکترونیکی برگزار می شود.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای پروژه اتصال فیبر نوری یک فرمانداری و 33 بخشداری در خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای پروژه اتصال فیبر نوری یک فرمانداری و 33 بخشداری در خوزستان"، کلیک کنید.