آیت الله رییسی عزت امت اسلام بود – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

آیت الله رییسی عزت امت اسلام بود - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ایندکس ایران، شیخ معین دقیق شامگاه دوشنبه در اجتماع جوانان جبهه مقاومت در مصلای قدس قم با تسلیت شهادت آیت الله رییسی و همراهان وی گفت: از طرف سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان و ملت این کشور شهادت آیت الله رییسی و سایر همراهان وی را به مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران تسلیت می گویم.

نماینده حزب الله لبنان در ایران بیان کرد: آیت الله رییسی همواره از جبهه مقاومت اسلامی و مردم مظلوم فلسطین و غزه دفاع می کرد و در برابر رژیم اشغالگر قدس مواضع صریحی داشت.

وی افزود: جبهه مقاومت منطقه امروز عزادار از دست دادن آیت الله رییسی است و به فضل الهی این روزهای دشوار سپری خواهد شد و مقاومت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

دقیق ابراز کرد: آیت الله رییسی از احکام الهی و قرآن کریم نیز در مجامع مختلف از جمله سازمان ملل متحد سخن گفت و از آن دفاع می کرد.

وی با بیان اینکه آیت الله رییسی از ملت مظلوم و بی دفاع غزه همواره دفاع می کرد افزود: آیت الله رییسی انسانی خدوم نه تنها برای ملت ایران بلکه برای امت اسلام بود.

نماینده حزب الله لبنان در ایران بیان کرد: از دست دادن شخصیتی همانند آیت الله رییسی خسارت جبران ناپذیری است و او عزت امت اسلام بود.

دقیق اضافه کرد: به رژیم اشغالگر قدس این هشدار را می دهیم که ما با شهادت زنده هستیم و راهی که حاج قاسم سلیمانی و سایر فرماندهان شهید جبهه مقاومت برای ما باز کردند قابل بستن نیست و این مسیر ادامه خواهد داشت.

وی گفت: همانگونه که با شهادت حاج قاسم سلیمانی جبهه مقاومت همچنان به مسیر خود ادامه می دهد با شهادت خادم الرضا علیه السلام نیز دشمنان فکر بر زمین افتادن پرچم مقاومت را به گور خواهند برد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی عزت امت اسلام بود – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی عزت امت اسلام بود – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.