آماده همکاری همه جانبه با عراق در ماموریت اربعین هستیم – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

آماده همکاری همه جانبه با عراق در ماموریت اربعین هستیم - خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایندکس ایران، سردار محمد شرفی در جلسه هماهنگی ستاد مرکزی اربعین که در محل وزارت کشور با حضور “سعد معن ابراهیم” معاون وزیر کشور عراق و هیات همراه برگزار شد، اظهار داشت: جا دارد در ابتدا حضور در کشورمان را به شما و هیات همراه خوش آمد بگویم و از طرف سردار رادان فرمانده کل انتظامی از شما بابت اقدامات انجام گرفته در اربعین گذشته تقدیر می کنم.

وی افزود: کارها و اقدامات مشترک دارای فرایندی است که قطعاً باید استراتژی و اقدامات عملیاتی ما با تشکیل کمیته های مشترک رصد شوند تا نتیجه بهتری در عمل حاصل شود.

فرمانده قرارگاه اربعین فراجا با بیان اینکه ما و کشور عراق دارای اشتراکات بسیاری از همه وجوه داریم، خاطرنشان کرد: در سیاست ها و راهبردها مشکلی نداریم و در سطح اجرا گاهی دچار برخی مشکلاتی می شویم که امیدواریم با توافقاتی که صورت می گیرد و همچنین تشکیل کمیته های مربوطه این مقدار جزیی مشکلات نیز مرتفع شود.

سردار شرفی افزود: تشکیل کمیته آموزش، امنیت مرز، مواد مخدر و جرایم سازمان یافته از نیازهای ضروری است که می تواند کمک بسیاری در رفع مشکلات داشته باشد.

وی ادامه داد: در این زمینه معتقدیم بسیاری از مشکلات پیش رو مرتفع خواهد شد و باید نفراتی را از هر دو طرف برای پیگیری این موضوعات معرفی کنیم.

سردار شرفی خاطرنشان کرد: در توافقات قبلی صورت گرفته استفاده از پلیس زن در آن سوی مرزها مورد تاکید قرار گرفته بود که امیدواریم با افزایش این نیروها تسهیل تردد بیشتر برای زایران را شاهد باشیم.

سردار شرفی در پایان با بیان اینکه با تمام توان در خدمت زایران خواهیم بود خاطر نشان کرد: برای تحقق امنیت و تسهیل تردد زایران از همه ظرفیت های اطلاعاتی و عملیاتی بهره خواهیم برد و در این زمینه آماده همکاری همه جانبه با طرف عراقی هستیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده همکاری همه جانبه با عراق در ماموریت اربعین هستیم – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده همکاری همه جانبه با عراق در ماموریت اربعین هستیم – خبرگزاری ایندکس ایران | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.