آتش سوزی در زیرزمین یک مرکز درمانی در سعادت آباد

آتش سوزی در زیرزمین یک مرکز درمانی در سعادت آباد

زیرزمین یک مرکز درمانی در سعادت آباد تهران دچار حریق شد.

به گزارش ایندکس ایران، حادثه حریق در یک مرکز درمانی ظهر دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 127 را به همراه گروه امداد و نجات 3، نردبام هیدرولیکی و خودرو حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه واقع در بلوار سعادت آباد اعزام کرد.

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در زیرزمین این واحد صنفی رخ داده و در جریان آن مقداری ضایعات در این قسمت دچار آتش سوزی شده بود. البته شعله های آتش در همان لحظات اولیه و پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی، از سوی کارکنان مرکز درمانی مهار شده بود و در زمان رسیدن آتش نشانان، طبقات و راهروهای مرکز درمانی به خصوص طبقه دوم که بخش جراحی بود، مملو از دود شده بود.

در این شرایط نیروهای آتش نشانی اقدام به ایمن سازی محل کرده و کارکنان مرکز درمانی و بیماران را از میان دود غلیظ نجات دادند. همزمان گروه دیگری از آتش نشانان نیز با استفاده از تجهیزات تهویه و فن، دود ناشی از آتش سوزی را تخلیه کردند.

گزارش ها حاکی از آن است که درپی این حادثه به هیچ یک از کارکنان کادر پزشکی این مرکز درمانی و بیماران آسیبی نرسیده است. علت حادثه نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

پایان خبر ایندکس ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی در زیرزمین یک مرکز درمانی در سعادت آباد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی در زیرزمین یک مرکز درمانی در سعادت آباد"، کلیک کنید.